e SHtunë, 24 Shkurt 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 74  |  Klasifikimi:

Apartament pushimesh Sarande!! Apartament 2+1 me mundesi ndenjeje 5 personash. Apartamenti ndodhet ne afersi te qendres se qytetit 10 minuta larg detit dhe me te gjitha kushtet kuz...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
45 €
0693057442
Shtepi Plazhi Golem (Durres) Apartament i madh 75 metra katrore. Permban te gjitha kushtet, mobilje te reja dhe kater vende per te fjetur. Nje dhom gjumi me krevat dopio, kuzhine t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
20 €
+3493611657
Jap me qera Apartament 1+1+Ballkon Kati 2, 30 Euro / nata. Apartamentet kane te gjithe arredimin e nevojshem: Kondicionet,Tv,Frigorifer,Kuzhine Gatimi,Parkim etj. Zona/Rruga :...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Agjensi-Kompani
30 €
+35548322054
SARANDE JAP ME QERA APARTAMENT 75 M2 Zona/Rruga : Mitat Hoxha SARANDE -Apartamente me qira ditore ne Sarande. (shtepi private )-2 MIN large plazhit- Dhoma e ndenjes eshte e pajisur...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
38 €
0672060156 06955527254
SARANDE JAP ME QERA APARTAMENT 75 M2 Zona/Rruga : Mitat Hoxha SARANDE -Apartamente me qira ditore ne Sarande. (shtepi private )-2 MIN large plazhit- Dhoma e ndenjes eshte e pajisur...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
38 €
0672060156 06955527254
Jap me qera Garzoniere per 3-4 persona , 3.000 Leke/ nata. Garzonieret kane te gjithe arredimin e nevojshem: Kondicionet,Tv,Frigorifer,Kuzhine Gatimi,Parkim etj. Zona/Rruga : ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Agjensi-Kompani
3,000 Lek
+35548322054
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TOTALISHT I MOBILUAR:guzhine ,frigorifer,tv ,kondisioner, BALLKON ME PAMJE NGA DETI,KATI I TRETE ME ASHENOR NE RADHIME (VLORE), cmimi i diskutueshem, t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
0695386338 0696124416
SARANDE APARTAMENTE ME QERA!! Apartamentet ndodhen ne rrugen Turizem-Kanali Cukes,mbi Mango beach.Apartamentet jane te pajisura ne menyre bashkohore me te gjitha pajiset e reja si ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
0696396980
Shes Cader Kampingu. Permasat 2.55 metra gjeresi + 2.10 metra gjatesi. Perfekte per 2-3 persona. Vlera aktuale ne aliexpress eshte 99 dollare. Cadra e perdorur me shume kujdes vete...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
6,000 Lek
0675334024
Apartament plazhi me qera Durres! Jepet apartament 1+1, 77 metra kateror, me qera ne zonen e plazhit Durres. Apartamenti ndodhet perball resortit Tropikal. Apartamenti eshte i ko...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
20 €
00355692569893
Apartamente per pushime Sarande Apartamente 1+1 ne Sarande me te gjitha mjetet e nevojshme, kuzhine, frigorifer, kondicioner, WC 10 minuta larg detit. Cmimi i diskutueshem, cmimi ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
35 €
0693057442
Jepen me qira garsoniera 30 m2 per pushime verore ne Sarande!Garsonierat ndodhen ne qender te qytetit shume prane detit dhe shetitores.Jane te pajisura ne menyre bashkohore me te g...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
0696396980
Ofroj kabine ne shtepi pushimi ne Velipoje!! Ofroj 2 kabina nje ne kat te pare dhe nje ne kat te dyte ne shtepine e pushimit te quajtur Vila Arvaldo ne Velipoje. Kabinat kane nje ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
30 €
+355692435488 +355675772263
Shtepi me pamje nga deti, Sarande nga 25 € Apartamente 1+1 me 25-30€ dhe apartamente 2+1 me 40-50€. Pamje magjepese e gjithe qytetit, detit dhe ishujve te korfuzit. Lagje e qete ne...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
0692178293
Ofroj Shtepi plazhi ne Radhim Vlore! Apartament 1+1 i mobiluar pallat i ri me ashensor kati i trete 30 m larg detit per me shum info na kontaktoni ne cel ju faleminderit, cmimi 3,0...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
3,000 Lek
0695386338
Borsh Jepen me qera dhoma plazhi 25m nga deti te mobiluara:dhome gjumi,guzhine,frigorifer,tv ,kondicioner,tualet., cmimi 1 Lek i diskutueshem, tel 0695386338, 0696124416, 07:00 -...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
1 Lek
0695386338 0696124416
Apartamente me Qera Apartament pushimi ne Dhermi. Apartament Siperfaqja -50m2 E pershtatshme per 2/3 te rritur +femije ( max 5 persona) 1+1 ambjent ndenje dhe gatimi. Parking j...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
0692922743 0682078554
Ofroj apartament turistik Vlore dhome e guzhine me gjithe pajisjet , kati 6 pamja deti dhe plazhi eshte 5 minuta larg me kemb. Nuk do te zhgenjeheni. Kontaktoni se shpejti!, cmimi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
35 €
00447405347016
Apartament 1+1 me qera ne plazhin e Durresit! Apartament plazhi me qera Durres! Jepet apartament 1+1 (48 m2) me qera ne zonen e plazhit Durres. Apartamenti ndodhet perball resorti...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
15 €
00355692569893
Ofroj shtepi pushimi ne Velipoje!!Ofroj 2 apartamente te ndryshme ne nje shtepi pushimi te quajtur Vila Arvaldo ne Velipoje. Apartamentet kane nje siperfaqe 100 m katrore me dhoma ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
30 €
0692435488 0673904820

U gjenden: 74  |  Klasifikimi:

 
Banerat