e Martë, 17 Korrik 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 60  |  Klasifikimi:

Shitet per pjese kembimi motor MOTOR HONDA CBR 600rr viti i prodhimit 2003 i eshte bllokuar motori dhe ka prish bronxinat cmimi i diskutueshem, tel 0694477728...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0694477728
Turbo Servis Loli!! Turbina te reja per te gjitha automjetet, vetura, fuoristrada, furgona, mjete te tonazhit te rende,etj . cdo turbine eshte e re ne kuti dhe me 1 VIT GARANCI ! C...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0674364238
Shes Disqe per VW Touareg 18 Touareg,v6 v12 , Audi Q7 ose Porsche cayenne , disqet jane me gjithe goma continental , kane ber gjithsej 15 000 km dhe jane ne gjendje te shkelqyer 90...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
1,000 €
0693669726
SHES PJESE KEMBIMI PER HOVER GREAT WALL, XHAMA ANESORE DHE DYERSH, GOMINA,ELEKTRIKE TE NDRUSHME,FILTER VAJI,SUPORT,ETJ, cmimi 10 € i diskutueshem, tel 0692331285, 09:00 - 21:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
10 €
0692331285
Shes amortizatore sportive passat , cmimi 80 €, tel 0686994222...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
80 €
0686994222
Shes sensor parkimi jan 4 sensor dhe ekrani qe tregon nga 10 cm deri 1.20m me ekran dhe sinjal bip bip bejne per cdo autoveture,tel 0665935052...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0665935052
Turbina per te gjitha automjetet ofrojme turbina per te gjitha automjetet. vetura, fuoristrada, furgona, mjete transporti . cdo turbine eshte e re ne kuti dhe me garanci duke fillu...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
24,900 Lek
0692865882
SHITEN PJESE KEMBIMI PER MAKINA KINEZE GREAT WALL, POMPA, DOREZA,KAVO,ETJ, cmimi i diskutueshem, tel 0692331285, 09:00 - 20:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0692331285
Ofrojme pjese kembimi te ndryshme per : vw golf passat ..... , forde disa lloje , audi , peugeot , renault , opel , e shum lloje te tjera per cdo info na kontaktoni ., cmimi 1,000...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Lushnjë
Njoftim nga Individ
1,000 Lek
0692066100
Shitet turbin E-class 211, vit prodhimi 2004, cmimi 220 €, tel 0692825183...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Lushnjë
Njoftim nga Individ
220 €
0692825183
Shiten xenon per ford focus!Shes vetem fenerin e djatht,ska asnje demtim dhe esht ne gjendje pune, cmimi 8,000 Lek i diskutueshem, tel 0699349873, email: magiccall993@gmail.com...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
8,000 Lek
0699349873
SHITET DISK BMW 16 ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI I RI,NR.16 PA GOME.FOTOT FLASIN VETE.CMIMI SHUME SHUME I LIRE, cmimi 30 €, email: fisnikkokomani@yahoo.com...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
30 €
0695844056
SHES PJESE KEMBIMI PER MAKINA KINEZE GWM , cmimi 500 Lek i diskutueshem, tel 0699333494, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
500 Lek
0699333494
Shitet Pompe hodraulike per Fadrome Fai 898... Ne gjendje shume te mire, cmimi 2,000 €, tel 0682185236, 0015195665265, email: ened.doda@gmail.com...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
2,000 €
0682185236 0015195665265
Shitet Toyota Corolla e vitit 1999 Benzine 1.3, ne gjendje pune , makina eshte pa dokumeta. Per arsye se ka nje kohe prej 1 viti qe gjendet ne shqiperi mund te perdoret per pjese k...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Kavajë
Njoftim nga Individ
500 €
0692944520
Shiten 4 disqe golfi 17 me gjith goma te ardhur nga italia pothuajse te rinj.Tel 0665604444...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
130 €
0665604444
Kamje Scania Shitet Kamje Scania 164 580.., cmimi 3,000 € i diskutueshem, tel 00355692094142...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Lushnjë
3,000 €
00355692094142
Shes fiometër për cdo Volswagen,perjashto Touareg dhe Phaeton. 1 jave i perdorur. Çmimi i blerë esht 120 €., cmimi 10,000 Lek i diskutueshem, tel 0699493399, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
10,000 Lek
0699493399
Blejme makina te perdorura dhe shesim pjese kembim Benz (190,202, 203,210,250,320 nga viti 1992-2004) Audi (A4 1.9 TDI nga viti 1998-2002) Opel (ZAFIRA &CORSAnga viti 1996-2004) ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0683703737
Shes autorpolante makine ne gjendje shume te mire jan 4 cop 2 te vegjel dhe 2 te medhenj cmimi 6.500 te 4 i diskutueshem,shitet dhe nje kasetofon kenwod ne gjendje pune tel 0665935...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
6,500 Lek
0665935052

U gjenden: 60  |  Klasifikimi:

 
Banerat