e Mërkurë, 18 Tetor 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 98  |  Klasifikimi:

Shitet qen pit bull i shartuar me dogi per arsye emigrimi. qeni eshte shume miqesor. me te gjitha vaksinat e bera. mbahet brenda ne shtepi ose ne ambjentet e jashtme., cmimi 500 € ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
500 €
0664086666
Shitet qen hasky 1 vjeç, mashkull race e paster. Qeni i vaksinuar dhe me librezë. E shes pasi nuk kam mundesi t'i përkushtohem. , cmimi 15,000 Lek, tel 0693339808...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
15,000 Lek
0693339808
Kerkoj te me dhurohet nje qen!!!! Ju lutem kush me ndihmon duke me dhuruar nje qen pasi nuk kam mundesi qe ta blej. Me shkruani per te gjitha mundesite qe ju keni por gjithashtu du...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
Kerkoj te blej kelysh Jam i interesuar per nje kelysh golden retriver,1-3 muajsh,mashkull mundesisht.Cmim te arsyeshem.Tirane.Nr 0692811709, tel 0692811709...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0692811709
Dhuroj qen pitbull ,rrac e paster Dhuroj qen pitbull, rrac e paster, femer, 1 vit e gjysem, i vaksinuar, tel 0674475261, 10:00 - 14:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0674475261
Kerkoj te me dhurohet nje qen!!!! Ju lutem kush me ndihmon duke me dhuruar nje qen pasi nuk kam mundesi qe ta blej. Me shkruani per te gjitha mundesite qe ju keni por gjithashtu du...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
Shes qenush te rraces spitz 3 muajsh i vaksinuar , cmimi 180,000 Lek i diskutueshem, tel 0696862917...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
180,000 Lek
0696862917
Shitet qen rottweiler i shartuar me pastor gjerman Eshte diku 3 javesh. I kemi bere vaksinen parazitare, cmimi 450,000 Lek i diskutueshem, tel 0695209380, email: Erion.haxhiu@hotma...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
450,000 Lek
0695209380
Kotele te vogla Kotelet e vogla qe jane ne foto jepen falas per shkak se jane te gjetura dhe kane nevoje per dike qe ti jape dashuri dhe ngrohtesi dhe strehim te menjehershem, tel ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0665539236
Shes qenush te rraces spitz 3 muajsh i vaksinuar , cmimi 180,000 Lek i diskutueshem, tel 0696862917...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
180,000 Lek
0696862917
Shes nje qen te races Mini Spitz, 2 muajsh; i vaksinuar, i bardhe dhe shume i dashur me njerezit, mbi te gjitha shume lojatar. Per pamundesi per tiu dedikuar kohen ashtu sic duhet...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
10,000 Lek
0685499563
Puppies bulldog angleze. Dokumentet e regjistrimit të QK-së dhe 4 javë sigurimi falas, kontrolli veterinar, krimbat dhe pleshtat e trajtuara deri më sot, injeksioni i vitit të pa...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: Gjakovë
Njoftim nga Individ
220 €
00000000
Pomeranian puppies Pomeranian puppies ready to come to any lovely and caring family . It is preferable to contact us with your email address or directly to our Whatsapp phone n...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0645254587
Kerkoj te blej kelysh Jam i interesuar per nje kelysh golden retriver,1-3 muajsh,mashkull mundesisht.Cmim te arsyeshem.Tirane.Nr 0692811709, tel 0692811709...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0692811709
Shitet kelysh pastor gjerman mix Qeni eshte shume i dashur dhe lozonjar. 4 muajsh. i jane bere disa vaksina nga veterineri kunder paraziteve te brendshem e te jashtem ka pasa...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
150 €
+355694810018
Shes kelysh labrador 10diteshe per arsye se mungese ambienti pasi jetoj ne apartament!, cmimi 70 € i diskutueshem, tel 0694857523, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
70 €
0694857523
Kerkoj qen!! Ju lutem kush mund te me ndihmoj duke me dhuruar 1 qen i cili nuk rritet , qen per apartament pasi nuk mundem ta blej dot vete , rraca pomerian do ishte perfekte per ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
Mace Kotele per shitje!! cat for sale Hello all lovers of the cats, our organization is engaged in supply of all breeds of cat. Small arrive aged between 2 and 2 and a half months...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: Shkup
Njoftim nga Individ
0038978454469
Shitet Pastor Belg (Malino) Mosha-1 muajsh Rrace e paster,prindrit te ardhur nga Serbia , cmimi i diskutueshem, tel 0699547777...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0699547777
Kerkohet Qenush! Albania Tirane! Lutem kush ka ndonji qen qe e dhuron se vet smundem ta blej dot. Te pakten te jet qen rrace dhe deri tek 1-4 muajsh sepse kam deshir ta rris vet ....
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0666150207

U gjenden: 98  |  Klasifikimi:

 
Banerat