e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 47  |  Klasifikimi:

Shiten kepucë për biçikletë Këpucët janë të reja. Të markës, John Luck-Mega. Kanë takën që fiksohet te pedalet gjithashtu. Janë numër 42., cmimi 4,000 Lek, tel 0686089564...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
4,000 Lek
0686089564
Rroba plazhi!!Shes me shum se 4,000 pale rroba plazhi. Vetem lajmero me SMS ose email. skendsh@gmail.com, cmimi 3 €/pale, tel +385981871148...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
3 €
+385981871148
Shes Kepuce per ngjitje malore/ hiking. Jane te firmes Itasca. Kepucet jane blere ne Amerike dhe jane te reja. Masa 41 ose 10 masa amerikane. Çmimi, 4.000 te reja., cmimi 4,000 Lek...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
4,000 Lek
0686068618
KOKTEJL FESTIV Pergatitjet per festat Jubilare te Nentorit kane filluar, ne shtepite tuaja po troket formula me e re e koktejleve,qe premton te ktheje mbremjet tuaja familjare ne d...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
150 Lek
Shes fustane nysesh te reja me cmime te arsyeshem nga 250 deri max 350 €!!Per me shume modele me kontaktoni, cmimi 250 €, email: fustanenusesh@hotmail.it, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
250 €
Shitet fustani ne foto!Fustani kushton 5000 lek te reja!Per me shume te dhena me kontaktoni, cmimi 5,000 Lek, tel 0692216653...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-07-2016
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
5,000 Lek
0692216653
Shitet produkti ne foto!Kushton 3,500 lek te reja!Per me shume te dhena me kontaktoni, cmimi 3,500 Lek, tel 0692216653...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-05-2016
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
3,500 Lek
0692216653
Shitet produkti ne foto!Kushton 4000 lek te reja!Per me shume te dhena me kontaktoni ,cmimi 4,000 Lek, tel 0692216653...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-03-2016
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
4,000 Lek
0692216653
Shitet xhekja ne foto!Xhekja kushton 5000 lek te reja!Per me shume te dhena me kontaktoni , cmimi 5,000 €, tel 0692216653...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-07-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
5,000 €
0692216653
Shitet produkti ne foto!Kushton 4000 lek te reja!Per me shume te dhena me kontaktoni ,cmimi 4,000 Lek, tel 0692216653...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-07-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
4,000 Lek
0692216653
Porositeni tani dhe maksimum 10 dite ky produkt do ju dergohet ne masen dhe ngjyren qe ju deshironi ne adresen tuaj ku jetoni!!Dergoni sms ne adresen tone facbook : "Aurelia Bandin...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-07-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
40 €
"TESSUTI ART" Tek ne do te gjeni copa dhe metrazhe te vecanta, per femra dhe meshkuj, te firmave te ndryshme. Na vizitoni pasi do te ngeleni te kenaqur. Adresa: Bulevardi Zogu i...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-07-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0035542250177
SHITEN DEKOLTE CHRISTIAN LOUBOUTIN 120 Nude Patent te dhenat e kepuceve reference nr 1100024PK20, color nude, size 38 ose uk nr 6.7, heel height 120mm , front platform 20 m...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-03-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
560 €
00355693564311
SHITEN DEKOLTE CHRISTIAN LOUBOUTIN 2012 classic black patent decollete pump nr.38 te reja ne kuti te paperdorura per arsye se jan nr. me i madh , cmimi 550 € e diskutueshme, tel 00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-11-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
550 €
00355693564311
Disnopoj nje sasi prej 20 kv ( KUJNTALE) mjalte 100% natyral!Mjalti shitet me kova 25 kg, cmimi 1050 leke!Mjalti vjen nga pyjet e SIENES ITALI,,,Per me shume me kontaktoni ne nr t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-11-2014
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
1,050 Lek
0694208800 0694208802
VESHJE amerikane per FEMRA me cmime fantastike Ju mund te na ndiqni ne faqen tone ne facebook duke klikuar ne linkun e meposhtem per te pare modelet http://www.facebook.com/pages/U...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-10-2014
Rajoni: ne Tirane
0694422635
Shiten atlete futbolli (me taka) Adidas origjinale nr 39 1/3 te sapo ardhura nga gjermania dhe te pa perdorura. Arsyea e shitjes pasi jane nr me i vogel se ai qe kishim porositur...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-10-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
130 €
0692857769
SHITJE ME SHUMICE DHE PAKICE FILTRA UJI AKUAPHOR!Filtra uji per filtrimin e ujit te pishem.Pijeni ujin nga cezma juaj duke e filtruar ate me texnologjine e cilesis se larte me nje ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-09-2014
Rajoni: SHQIPËRI
0682399703
SHITEN sandale ngjyre e zeze shume fine dhe moderne ka dhe ne ngjre te kuqe,numrat jane 37-38-39, cmimi 60 €, tel 0696030333...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-09-2014
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
60 €
0696030333
SHITET rroba banje trupore,shume moderne!ofrohet ne te gjitha numrat!nxitoni dhe telefononi:0696030333 , cmimi 50 €, tel 0696030333...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-09-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
50 €
0696030333

U gjenden: 47  |  Klasifikimi: