e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
KOKTEJL FESTIV Pergatitjet per festat Jubilare te Nentorit kane filluar, ne shtepite tuaja po troket formula me e re e koktejleve,qe premton te ktheje mbremjet tuaja familjare ne diçka te magjishme dhe te mire organizuar. Wine&soda, me akull dhe limon mund te pergatitet shume lehte dhe pa u lodhur shume. Per nje darke me 60 persona, mjafton qe te organizoni nje mishele frizzante dhe te larmishme me shijen e 4 shisheve vere dhe 2 shishe Aperol Soda. Gjenden kudo, kushtojne sipas buxhetit dhe deshires qe doni te shpenzoni dhe mbremja juaj ka filluar me kemben e mbare. Akull dhe feta limoni sipas deshires se çdo te ftuari, cmimi 150 Lek, email: gj_marcian@live.com, 17:00 - 21:00
   Rajoni: ne Tirane
   150 Lek
   Njoftim nga Individ
   Njoftimi i Fundit: 23-10-2018
   Numri i Vizitorëve: 545
   Banerat


   FOTOGRAFI