e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
SHITEN 3 FUSTANE TE REJA NE KUTI! DY JANE FUSTANE NUSERIE DHE 1 ESHTE FUSTAN MBREMJEJE! FUSTANET NDODHEN NE QYTETIN E KORCES!CMIMI PER FUSTANET NUSERIE JANE 170 EURO/COPA NDERSA PER FUSTANIN MBREMJEJE 120 EURO!LUTEM PER ME SHUME TE DHENA MOS HEZITONI TE ME KONTAKTONI NE TEL 00306949982532 (beni nje zile ose sms dhe do ju marrim ne) ose me email: jewerlystore4u@gmail.com
   Rajoni: ne Korçë
   Njoftim nga Individ
   00306949982532  
   Njoftimi i Fundit: 23-10-2018
   Numri i Vizitorëve: 1539
   Banerat


   FOTOGRAFI