e Mërkurë, 18 Tetor 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 47  |  Klasifikimi:

ShitenCizme grash te zeza dhe nr 39 take dhe platforme Platforma 3 cm . Materiali pvc . Brenda material me push Imitim i dizenjos se Burrbery. Te perdorura vetem 1 here , kane ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
3,000 Lek
0695715236
SHITEN 3 FUSTANE TE REJA NE KUTI! DY JANE FUSTANE NUSERIE DHE 1 ESHTE FUSTAN MBREMJEJE! FUSTANET NDODHEN NE QYTETIN E KORCES!CMIMI PER FUSTANET NUSERIE JANE 170 EURO/COPA NDERSA PE...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
00306949982532
Shes Kepuce per ngjitje malore/ hiking. Jane te firmes Itasca. Kepucet jane blere ne Amerike dhe jane te reja. Masa 41 ose 10 masa amerikane. Çmimi, 4.000 te reja., cmimi 4,000 Lek...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
4,000 Lek
0686068618
Shes atlete te reja vrapi!!Transporti eshte falas!per me shume me kontaktoni ne mail-i m.kollonata@gmail.com, cmimi 50 €...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
50 €
Shitet pallto e firmes Mango (MNG) Shitet pallto e gjate, e perdorur shume pak, e blere tek Mango. Palltoja vishet nga te dyja anet, nga njera ane e leshte, me motive, nga ana tjet...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
5,000 Lek
0686068618
Shitet fustan i markes Mango (MNG). Masa M, ngjyre blu e erret, me motive perpara. Fustani eshte i gjithi elastik dhe rri mbas trupit. Veshur 3 here. Shitet sepse nuk perputhet më ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
3,000 Lek
0686068618
Shiten Bluza T-Shirt me stampa dhe logo sipas deshires tuaj!Materiali eshte 100% Pambuk dhe teper cilesor!Cmimi fillon nga 490 lek/bluza,(varet nga logo-ja ose stampa). Ndersa per ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
00306949982532
Ofrojme punime me rruaza (centro modele te ndryshme) Shiten punime te ndryshme me rruaza. Cmime te ndryshme qe fillojn nga 1 euro (sipas modeleve.) (cel 0674122992, tel 0674122992,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Lushnjë
Njoftim nga Individ
0674122992
PER SHITJE & QERA FUSTANE NUSERIE VETEM ME 99 EURO/COPA!!Konatktoni sa me shpejt ne mail: m.kollonata@gmail.com ose ne tel 00306949982532 dhe fustani do behet i juaji pa humbur koh...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
99 €
+6949982532
Rroba plazhi!!Shes me shum se 4,000 pale rroba plazhi. Vetem lajmero me SMS ose email. skendsh@gmail.com, cmimi 3 €/pale, tel +385981871148...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
3 €
+385981871148
Fustan i firmes Lipsy London Shitet fustan i markes Lipsy London. Masa 42. Eshte veshur vetem 1 here. Shitet sepse nuk perputhet me masa. Materiali eshte si krem, i derdhur. I bler...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
5,000 Lek
0686068618
Shiten dy pale kepuce femrash. Te dyja jane Nr.39 Kepucet ngjyre blu jane Geox, te sheshta, 4.500 lek. Kepucet ngjyre kafe, Moda Milano, kane shume pak takë, 3.500 lek. , cmimi 8,0...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
8,000 Lek
0686068618
Shiten Fasule!!Shiten fasule me cmim konkurues ne treg.Fasulet jane te cilesise se pare dhe shume te shishme per gatim. zona e Myzeqes se Vlores, cmimi 120 Lek, tel 0682578603...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
120 Lek
0682578603
Njoftim! Shesim Mjalt Natyral (BIO) me vlera te larta kurative te sherebelit, por edhe luleve te tjera karakteristike te zones se Dropullit ne Gjirokaster. Mos hezitoni ta pr...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0692410442
Shitet çantë femrash, Sergio Tacchini. Material shume i bute dhe i rehatshëm në përdorim. Ka dy xhepa te brendshem, plus edhe nje xhep te trete me zinxhir. Edhe dy xhepa jashte., c...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,000 Lek
0686068618
Shiten Cizme femrash nr 38 bezhe me gura dhe dizenjo Imitim kamoshi dizenjo lulesh Shume te bukura Veshur vetem 2 here , jane pothuajse te reja . Cmimi qe jan blere 5000 lek...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
3,000 Lek
0695715236
Shes Çizme BATA lekure. Te perdorura shume pak. Mjaft te ngrohta per dimer sepse jane me veshje te trashe nga brenda. Ngjyre kafe me nuancat e veta. Masa 38. Jane blere me teper s...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
4,500 Lek
0686068618
Shitet Pallto e kuqe, firma New York & Company!!Shitet palltoja, e veshur vetem 2 here. Masa amerikane nr.2 ose xs me Europen. Material i leshte, me kapuç qe edhe mund te hiqet, si...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
5,000 Lek
0686068618
Shes mjalt me shumice mjalti eshte i paketuar ne shishe 2.2 kg eshte produkt origjinal dhe shume cilesor, cmimi 17 €, tel 0672854377, 0672854377, email: celaj.leonard@yahoo.com, 10...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
17 €
0672854377 0672854377
SHITEN 2 FUSTANE NUSERIE TE REJA NE KUTI! FUSTANET NDODHEN NE QYTETIN E KORCES! JANE NUMER 38 POR RREGULLOHEN PAS CDO LLOJ TRUPI PASI JANE ME KORDON MBRAPA!!CMIMI PER 2 FUSTANET E...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
350 €
00306949982532

U gjenden: 47  |  Klasifikimi: