e Martë, 17 Korrik 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 34  |  Klasifikimi:

Program dobesimi CLEAN 9... Programi Clean 9 është shtytja fillestare e programit me ndihmën e të cilit sigurohet një jetë më cilësore dhe më e mirë fizikisht. Ky program që zbato...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
125 €
0699764713
Shes Kombinat paisjesh per palester, material lekure dhe shume pak te perdorura. Jane 9 paisje gjithsej te pershtatshme per palester per femra dhe meshkuj. Bashke me paisjet eshte ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,000,000 Lek
0662020400
Shiten Proteina WHEY me date skadence 04/2016 te ardhura nga Spanja. Modeli eshte WHEY Champion & Whey WP-H. Per kontakt me poshte keni nr. e telefonit si dhe adresen e e-mail., ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
12,000 Lek
00355692982103
Biciklete Zviceriane pothuaj e re disqe 27-she cm Biciklete e sjelle nga Zvicra, shume pak e perdour, pothuaj si e re, marka Kairui Bablud model BL-730 super classic bicycle, sihm...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
21,000 Lek
0682121120 0682121120
Shitet Kombinat Sportiv (jo profesional)!!Kombinati Sportiv ka 6 lloje te ndryshem ushtrimesh te cilat jane : 3 per gjoks 2 per shpatulla 1 per kembet .... Ne qofte se keni gira mu...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
210 €
0698745097
Palester panatta Palester per 200m2!! Cardio step,biciklete palestre, fitness,fitnes 5 stepe 4 bicikleta tapet vrapimi technogym Shesim paisje palestre te ndryshme profesional...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
00355695224724
Arme Paintballi Shitet set armesh Paintballi Seti permbane 13 amre, 13 maska, 13 jelek antiplumbe ,13 bombla co2, 30 uniforma te ngjyrave te ndryshme ushtarake blu dhe jeshile 2 ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
30,000 Lek
00355694311879
Bicikleta BMX Bicikleta BMX, Oferte Bicikleta BMX per femije duke filluar nga 5000 ALL. Biçikletat më të veçanta BMX, Trek, Raleigh, Schwinn, origjinale amerikane gjenden vet...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
6,000 Lek
0696130440 0672049164
Shitet organo Yamaha Psr-190. e blere ne gr. e mirembajtur , me kambalecin dhe lexhion. cmimi 100euro..cel 0674122992, cmimi 100 € i diskutueshem, tel 0674122992, 07:00 - 21:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Lushnjë
Njoftim nga Individ
100 €
0674122992
Shitet: Tavoline futbolli (mini kalcato).Profesionale, cmimi 30,000 Lek, tel 0694787567...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
30,000 Lek
0694787567
A e keni parasysh lojen e red eagle: Kerkoj dy shkronja ne kembim te nje pagese ose te ndrohen shkronjat. Kerkoj shkronjat P dhe H,LUTEM ME KONTAKTONI NE tel 0672651343...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0672651343
Kitare elektrike Stagg dhe amplifikator Vox Shes kitare elektrike Stagg I300 dhe amplifikator Vox AD15V me kabell lidhes per 290 Euro bashke ose vec e vec kitara 24,000 dhe amplif...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
290 €
0693367628
SHES KITARE ELEKTRIKE BASHKE ME AMPLIFIKATOR!! Shes kitare elektrike Stagg I300 dhe amplifikator Vox AD15V me kabell lidhes per 280 euro bashke ose vec e vec kitara 24,000 dhe ampl...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
280 €
0693367628
Shitet palester e kompletuar me te gjitha paisjet tip panata 2011 si meposhte: 3 stola shtange me gjithe bosht olimpik, 2 makineri per shpinen, 1 makineri per supet, 3 makineri per...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
13,000 €
0685880494
Shitet biznesi Miha Bodytec! Paisja Miha Bodytec bashke me 6 jelek te permasave te ndryshme edhe me te gjitha aksesoret e tjere per te hapur nje biznes jane ne shitje. Paisja ka ar...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
7,000 €
0698402588
Shiten paisje palestre te markes NEW FORM ne gjendje shume te mire..perfshin makineri force.pesha boks etj.. te interesuarit te kontaktojne faleminderit , cmimi 15,000 € i disku...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
15,000 €
0665885149
SHESIM PAISJE TE PERDORURA PER PALESTRA TE MARKAVE TECHNOGYM, PANATTA, LIFE FITNESS ETJ. NE MAGAZINEN TONE MUND TE GJENI PALESTRA KOMPLET SI DHE PAISJE TE NDARA. DISPONOJME VEGLA F...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
10 €
0692281621
Shiten kepuce per biciklete Kepucet jane te reja. Jane te markes John Luck-Mega, numer 42. Kane edhe taka ne menyre qe te fiksohen tek pedalet. , cmimi 4,000 Lek, tel 0686089564...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
4,000 Lek
0686089564
Brand New Piano For sale Brand new Piano for sale that has different keys ,email: Applestoreltd11@gmail.com, 07:00 - 22:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
1,400 Lek
Shitet palester e kompletuar per arsye mosmenaxhimi.veglat techno gym. 3 pista3 stepa4bicikleta elektronike.2 shkalla suedeze,1 lat(pulldown)shpina1legpress(shtytje kembet)2leg pai...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
35,000 €
0673058844

U gjenden: 34  |  Klasifikimi:

 
Banerat