e SHtunë, 23 Qershor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 22  |  Klasifikimi:

Ndarje qeraje Kerkoj vajze per ndarje qeraje, leket nuk jan shum te rendesishme me teper te kem dike ne shpi sepse jam ne pune gjate gjith kohes.Te jete e rregullut si njeri. Te i...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0686500953
Jam student dhe kerkoj 2 djem per ndarje qeraje ne Durres. Apartamenti eshte 1+1, kati i 3, perballe hotel "Florida". Cmimi:3.000L/Personi. Ju lutem per informacione me te detajuar...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
3,000 Lek
0665529156
Kerkohet nje ose dy djem per ndarje qeraje ne apartament 1+1 ne Rr.Irfan Tomini tek pallati me shigjeta Tirane!Preferohen nga zona e jugut., cmimi 15,000 Lek, tel 0696531914...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
15,000 Lek
0696531914
KERKOHET nje vajze mundesisht studente per ndarje qeraje me nje djale. apartamenti eshte i ri dhe ndodhet ne zonen e freskut Tirane., cmimi 6,000 Lek, tel 0692941893...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
6,000 Lek
0692941893
KERKOHET 1 goc per ndarje qeraje ne Tiran zona e bllokut .. qe tjet e rregullt ...leket skan shum rendesi ,,rendesi ka personi... , cmimi e diskutueshme, email: donald.hello@hotmai...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
SHTEPI ME QERA Kerkoj nje vajze qe disponon shtepi me qera ne tirane,ti ofroj pagesen e qerase,ne menyre qe une mund ta perdor shtepine e saj ,dhe ajo te kujdeset per pastrimin mir...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
200 €
069000000
Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje me nje djale.Ne nje shtepi ne qender te Tiranes.cmimi simbolik., cmimi 5,000 Lek, email: eljo113@yahoo.com, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
5,000 Lek
Tirane Kerkoj nje vajze per ndarje qiraje, vendi lirohet ne fillim korrikut. Cmimi 60.000 lek te vjetra secila/muaj. Shtepia ndodhet ne nje zone shum te mire buze rruges Asim Voks...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
6,000 Lek
0675851055
Kerkojme nje ose 2 djem per ndarje qeraje.Apartament kati 3 ,2+1,2 banjo ,ballkon,ashensor..ndodhet ne Astir shume afer rruges kryesore..pagesa 5000 per person.., cmimi 5,000 Lek,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
5,000 Lek
0693147834
Shtepi me qera dhe perkujdesje!! Pershendetje, jam Geni nga Tirana 32 vjec. Kam nje biznes dhe punoj deri vone , per kete arsye jam ne kerkim te nje apartamenti 1 + 1 te cilin do t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
Kerkoj vajze per ndarje qeraje, leket nuk jan shum te rendesishme me teper te kem dike ne shpi sepse jam ne pune gjate gjith kohes.Te jete e rregullut si njeri. Te intersuaratbte ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0686500953
Kerkohet nje person per ndarje qeraje , Shtepia eshte ne pallat te ri dhe e kompletuar .Vendndodhja pas Universitetit ne Gjirokaster. Per arsye se eshte ambienti i madhe kerkoje q...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Gjirokastër
Njoftim nga Individ
5,000 Lek
0695372946
Kerkoj ndarje qeraje!! Pershendetje Ndarje Qiraje Njohje!! Ofroj ndarje qiraje!! Aktualisht jam vetem. Shtepia ndodhet ne unazen e re Astir . , cmimi 50,000 Lek, tel 0699450752...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
50,000 Lek
0699450752
Pershendetje Ndarje Qiraje Njohje!! Ofroj ndarje qiraje!! Aktualisht jam vetem. Shtepia eshte 3+1 me 2 banjo 3ballkon ne zonen Unaze e Re prane VILA L Cmimi i shtepise eshte 10.00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
5,000 Lek
0696446871
ndarje qeraje KERKOHET nje vajze mundesisht studente per ndarje qeraje me nje djale. apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar dhe ndodhet ne zonen e freskut Tirane., cmimi 4,000 per...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Njoftim nga Individ
4,000 Lek
Kerkohet nje vajze per te ndare qerane me nje djale tek zona e freskut... leket nuk kane rendesi...besim.besim@ymail.com, email: besim.besim@ymail.com...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
Ofroj bashkejetese ne shtepi te kompletuar dhe ne gjendje te re, pa qera dhe pa asnje lloj detyrimi per 1 studente ne shkollen e larte filiali i Sarandes.flm, tel 0688280537, email...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
0688280537
Ndarje qeraje Pershendetje, kerkoj nje vajze per ndarje qeraje e cila nuk ka mundesi te paguaj apo mund te kontriboj vetem pak. Une jam nga Tirana mashkull dhe kerkoj dike qe te d...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0691234567
Kerkoj 1 ose 2 vajza per ndarje qeraje.Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha.20 m nga qendra kristal ne rruge kryesore. Shuma 80 mij lek te vjetra personi.Per momentin jeton vete...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
8,000 Lek
0697299781
Ndarje qeraje nje dhome, 7 mt2, (krevat me dy kate) 12 000 leke/muaj, bashke me internetin, e pershtatshme per nje ose dy vajza (salloni dhe banja e perbashket me nje cift dhe nje ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-06-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
12,000 Lek
0698658884

U gjenden: 22  |  Klasifikimi:

 
Banerat