e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Ofroj Masazh privat:Sherbim masazhi neper shtepit tuaja kundrejt nje pagese. Per c'do moshe, garantoj sherbim cilesor dhe profesionalizem. Cmimi i diskutueshem, email: eno.hoxha@yahoo.com, 09:00 - 19:00, cmimi i diskutueshem,
   Rajoni: SHQIPËRI
   Njoftim nga Individ
   Njoftimi i Fundit: 26-09-2018
   Numri i Vizitorëve: 1919
   Banerat


   FOTOGRAFI