e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
SHERBIME MASAZHI NGA PROFESIONIST Fizioterapist me eksperienca perëndimore ofron shërbime masazhi në një ambjent komod.Besojani shëndetin tuaj Fizioterapisë profesionale. Llojet e Masazhit -Masazh Relax -Masazh Anticelulit -Masazhi Sportiv -Masazhi I Pjesshëm *Të kryera me kërkesë të klientit. **Sherbim dhe ne Ambjentin tuaj. Rruga : “Hoxha Tasimi” Tiranë/Shqipëri E-mail : arlindmilori@yahoo.com Cel. : (+355) 0693329286, cmimi 20 euro, tel 0693329286, 08:00 - 22:00
   Rajoni: ne Tirane
   20 €
   0693329286  
   Njoftimi i Fundit: 26-09-2018
   Numri i Vizitorëve: 1816
   Banerat


   FOTOGRAFI

   BUSINESS INFORMATION
   KLINIKA E REHABILITIMIT
   0693329286

   Te Gjitha Njoftimet: 2 (View All Ads »)