e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Kerkoj nje femer masazhatore per nje dite ne jave.Jam 32 vjec i punesuar dhe paga nuk do jete problem per me teper e kenaqshme.Ju lutem te me kontaktoni ne email-in tim kushdo te jete e interesuar., email: Jmorrist@outlook.com
   Rajoni: ne Tirane
   Njoftim nga Individ
   Njoftimi i Fundit: 26-09-2018
   Numri i Vizitorëve: 296
   Banerat


   FOTOGRAFI