e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 10  |  Klasifikimi:

Shes Solar per nxirje te fytyres, ne gjendje shume te mire pothuajse i paperdorur, i blere ne Gjermani. Solari eshte bashke me syzet origjinale., cmimi 80 € i diskutueshem, tel 066...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
80 €
0662003167
OFROJ sherbim masazhi neper shtepit tuaja kundrejt nje pagese .vetem per femra per c do moshe .ju garantoj sherbim cilesor me profesionalizem .ju faleminderit, cmimi e diskutuesh...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
Ofroj Masazh privat:Sherbim masazhi neper shtepit tuaja kundrejt nje pagese. Per c'do moshe, garantoj sherbim cilesor dhe profesionalizem. Cmimi i diskutueshem, email: eno.hoxha@ya...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
Shes keto 2 pal Gira jane te pa perdoruar i shes per arsye mos perodrimi shkon deri ne 30 Kg 1 dmth ne total 60 Kg, cmimi 6,000 Lek i diskutueshem, tel 0694629084, 08:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
6,000 Lek
0694629084
Kerkoj nje femer masazhatore per nje dite ne jave.Jam 32 vjec i punesuar dhe paga nuk do jete problem per me teper e kenaqshme.Ju lutem te me kontaktoni ne email-in tim kushdo te j...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
Shitet Natriumi Nembutal pentobarbital , cmimi 120 € i diskutueshem, email: agbortanyi007@outlook.com, 07:00 - 17:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
120 €
SHERBIME MASAZHI NGA PROFESIONIST Fizioterapist me eksperienca perëndimore ofron shërbime masazhi në një ambjent komod.Besojani shëndetin tuaj Fizioterapisë profesionale. ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
20 €
0693329286
PERSHENDETJE! OFROJ MASAZH!KAM MBARUAR SHKOLLE PROFESIONALE PER MASAZH TE SISTEMIT PRIVAT NE GREQI DHE KAM DIPLOME SI DHE EKSPERIENCE PUNE NE PALESTRA TE NJOHURA!BEJ MASAZH PER REL...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
80 €
OFROJME MESIME MEDITIMI FALAS!SAHAJA YOGA eshte nje metode meditimi, e cila ka rezultuar ne nje zbulim te madh te evolucionit te vetedijes njerezore....
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0672011190
Shitet step ORBIT TRACK ELITE per fitness, modeli ORBIT TRACK ELITE, ne gjendje shum te mire dhe shume I pershtatshem per ambient shtepie. Transporti I perfshive., cmimi 22,000 Lek...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
22,000 Lek
0692513617

U gjenden: 10  |  Klasifikimi:

 
Banerat