e Ente, 18 Janar 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 39  |  Klasifikimi:

GORENJE W 6543 S Brand GORENJE W 6543 S Kapaciteti 6 kg Shpejtesia e rrotullimit 1400 rpm Paneli i kontrollit Elektronik Konsumi vjetor i ujit 9209 L Niveli i zhurmes 5...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
40,700 Lek
0697045782 0697045780
Shitet shtepi private perdhese 70m katror me 2 dhoma dhe nje banjo.sapo e ndertuar .Ndodhet ne zonen e polis gurshpat rrethi librazhd qarku elbasan, cmimi 22,000 € i diskutueshem, ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Librazhd
Njoftim nga Individ
22,000 €
0694133774
GORENJE W 6202 S Brand GORENJE W 6202 S Kapaciteti 6.5 kg Shpejtesia e rrotullimit 1000 rpm Paneli i kontrollit Mekanike Konsumi vjetor i ujit 9240 L Niveli i zhurmes 5...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
39,100 Lek
0697045782 0697045780
GORENJE E 51102 Brand GORENJE E 51102 Numri i plitkave me korent 4 Numri i plitkave me gaz 0 Paneli i kontrollit Mekanike Nxhja e furres 6 menyra Kohemates Po Vetepastr...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
33,300 Lek
0697045782 0697045780
WHIRLPOOL AWO C 70120 Brand WHIRLPOOL AWO C 70120 Kapaciteti 7 kg Shpejtesia e rrotullimit 1200 rpm Paneli i kontrollit Elektronike Konsumi vjetor i ujit 9900 L Niveli...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
39,900 Lek
0697045782 0697045780
Shitet dhome gjumi gjermane ne gjendje shume te mire. Dollapi me 8-kanate. Krevati 2mx2m. Dysheku i ri. Dy komodina te vogla., cmimi 50,000 Lek, tel 0696224751, 09:00 - 21:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
50,000 Lek
0696224751
Dhome gjumi Krevat mono,bibliotek,dyshek,dollap me 4 sirtare,komodina,tavoline studimi. Per me dhume informacion per permasat e mobiljeve ju lutem na kontaktoni. Faleminderit., cmi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Pogradec
Njoftim nga Individ
200,000 Lek
0698287031
SAMSUNG RT 25HAR4DS9 EO Brand SAMSUNG RT 25HAR4DS9 EO Kompresori Inverter dixhital me 7 nivele Kapaciteti total 264 L Kapaciteti neto 202/53 L Lloji i ftohjes Ftohje uni...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
48,200 Lek
0697045782 0697045780
INDESIT IWC 71051 C ECO EU Brand INDESIT IWC 71051 C ECO EU Kapaciteti 7 kg Shpejtesia e rrotullimit 1000 rpm Paneli i kontrollit Mekanike Konsumi vjetor i ujit 9000 L Ni...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
33,200 Lek
0697045782 0697045780
GORENJE E 55106 Brand GORENJE E 55106 Numri i plitkave me korent 4 Numri i plitkave me gaz 0 Paneli i kontrollit Mekanike Nxehja e furres 8 menyra Kohemates Jo Vetepas...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
36,900 Lek
0697045782 0697045780
GORENJE K 55206 Brand GORENJE K 55206 Numri i plitkave me korent 4 Numri i plitkave me gaz 0 Paneli i kontrollit Mekanike Nxhja e furres 8 menyra Kohemates Jo Vetepast...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
38,200 Lek
0697045782 0697045780
INDESIT LI6 S1 W Brand INDESIT LI6 S1 W Sistem Anti-ngrirje Jo Kapaciteti total 271 L Kapaciteti neto 196/75 L Lloji i ftohjes Standart Mbrojtja e ushqimeve Po ( deri ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
38,600 Lek
0697045782 0697045780
Shitet Minibar!!Eshte shume ne gjendje te mire, pa asnje gervishtje, cmimi 1,000 Lek i diskutueshem, tel +355693454504, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Njoftim nga Individ
1,000 Lek
+355693454504
BOSCH HAS 720120 Brand BOSCH HAS 720120 Numri i plitkave me korent 4 Numri i plitkave me gaz 0 Paneli i kontrollit Mekanike Nxhja e furres 8 menyra Kohemates Jo Vetepas...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
50,700 Lek
0697045782 0697045780
INDESIT NCAA 55 Brand INDESIT NCAA 55 Sistem Anti-ngrirje Po Kapaciteti total 206 L Kapaciteti neto 150/56 L Lloji i ftohjes Standart Mbrojtja e ushqimeve Po ( deri ne...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
32,900 Lek
0697045782 0697045780
Shitet qilim antik!! Qilimi eshte i paperdorur dhe ka vlere antike.Ka permasa 2.20m x 2.50m = 5.50 m2, cmimi 350 € i diskutueshem, tel 0692327455, 0692514828, 07:00 - 22:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Mirditë
Njoftim nga Individ
350 €
0692327455 0692514828
GORENJE RK 6192 EW Brand GORENJE RK 6192 EW Sistem Anti-ngrirje Po Kapaciteti total 324 L Kapaciteti neto 229/95 L Lloji i ftohjes Statik Mbrojtja e ushqimeve Po ( deri...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
49,300 Lek
0697045782 0697045780
Shes divan,kolltuk,bufe dhe krevaye femijesh.Jane ne gjendje shume te mira, cmimi 650 €, tel 0673370164, 09:00 - 19:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
650 €
0673370164
Shiten set divanesh (2 divane tresh me kater jastek te vegjel + 2 kolltuke me dy jastek te vegjel + kater jastek per ulje ne dysheme ). Jane te importuara nga Anglia, te paperdorur...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0682786742
GORENJE RF 4141 ANW Brand GORENJE RF 4141 ANW Kompresori Standart Kapaciteti total 210 L Kapaciteti neto 166/41 L Lloji i ftohjes Ftohje uniforme Mbrojtja e ushqimeve ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
32,100 Lek
0697045782 0697045780

U gjenden: 39  |  Klasifikimi: