e Premte, 26 Maj 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 23  |  Klasifikimi:

Mobilim apartamenti 1 plus 1 per vetem 6850 euro!!, cmimi 6,850 €, tel 0662055881, 0662050883...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
6,850 €
0662055881 0662050883
Shiten set divanesh (2 divane tresh me kater jastek te vegjel + 2 kolltuke me dy jastek te vegjel + kater jastek per ulje ne dysheme ). Jane te importuara nga Anglia, te paperdorur...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0682786742
SHITET Krevat estetike. permast 1.80x70x70 cmimi165 euro. nr cel 0665675866 , cmimi 165 €, tel 0665675866...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
165 €
0665675866
Dhome gjumi Krevat mono,bibliotek,dyshek,dollap me 4 sirtare,komodina,tavoline studimi. Per me dhume informacion per permasat e mobiljeve ju lutem na kontaktoni. Faleminderit., cmi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Pogradec
Njoftim nga Individ
200,000 Lek
0698287031
Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe!!Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste. Krevati eshte i perdorur, ne gjendje te mire. Transporti esh...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
50,000 Lek
0696848117
Shitet dhome gjumi gjermane ne gjendje shume te mire. Dollapi me 8-kanate. Krevati 2mx2m. Dysheku i ri. Dy komodina te vogla., cmimi 50,000 Lek, tel 0696224751, 09:00 - 21:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
50,000 Lek
0696224751
SHITET dhome femijesh . per me teper mund te telefononi ne nr e me poshtem 0692295356. cmimet jane oferta qe zgjasin deri ne fund te qeshorit . faleminderit., cmimi 65,000 Lek, tel...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: SHQIPËRI
65,000 Lek
0692295356
SHITET Set profesional gatimi i markes MILLERHAUS me 30 vjet garanci. Permban: - Tenxhere 1.6 L, ø16 x 8 cm - Tave 1.6 L, ø16 x 8 cm - Tave...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
120,000 Lek
0693566924
Shitet shtrydhese frutash BRAUN origjinale. Eshte gati e paperdorur me kuti dhe manuale. 600 WATT me fuqi per te shtrydhur sa me mire cdo frut per leng.., cmimi 7,000 Lek, tel 0697...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
7,000 Lek
0697563662
KEMI PER SHITJE DHOME GJUMI 60,000 mije leke , tel 0692295356, 08:00 - 18:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: SHQIPËRI
60,000 Lek
0692295356
Shes divan,kolltuk,bufe dhe krevaye femijesh.Jane ne gjendje shume te mira, cmimi 650 €, tel 0673370164, 09:00 - 19:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
650 €
0673370164
Mobileri Okazion Dhoma Gjumi me porosi sipas deshires per me shume informacion telefononi ne numrat e me poshtem . faleminderit, tel 0692295356...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: Prishtinë
0692295356
Shitet kondisioner i perdorur por ne gjendje shume te mire bdu. dymdhjecsh dhe cmimi 20,000 lek te reja!Vendodhja Tirane perball ''KASA ITALJES'' , cmimi 20,000 Lek, tel 0682201...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
20,000 Lek
0682201565
Shitet qilim antik!! Qilimi eshte i paperdorur dhe ka vlere antike.Ka permasa 2.20m x 2.50m = 5.50 m2, cmimi 350 € i diskutueshem, tel 0692327455, 0692514828, 07:00 - 22:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Mirditë
Njoftim nga Individ
350 €
0692327455 0692514828
Shitet Minibar!!Eshte shume ne gjendje te mire, pa asnje gervishtje, cmimi 1,000 Lek i diskutueshem, tel +355693454504, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Njoftim nga Individ
1,000 Lek
+355693454504
Shes piano muri me rimeso, pothuajse e re, ardhur nga Hungaria, cmimi 1,000 €, tel 0694111637, 0693267288, 07:00 - 21:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
1,000 €
0694111637 0693267288
Krevate me tapiceri dhe mobilime shtepie!!Shesim Krevate per dhoma gjumi me tapiceri me imitim lekure.(Inkelit (sirjani)teper cilesor.Ne te gjitha ngjyrat e mundeshme dhe sipas des...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
0666542811 0672640810
SHITET Minibar + Tavoline + tavoline TV jam i interesuar te shes nje minibar ,nje tavoline te vogel ,dhe nje tavoline televizori .Te 3 jane ne gjendje shume te mirë . kush eshte i ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
950 Lek
Shiten Mobilje Antike Per Sallon,mobilje antike me gdhendje per dhome ndenje. -Nje divan 3-vendesh dhe 2 kolltuke tek. -2 pufe. -Nje tavoline mesi. -2 tavolina kendi. -Nje m...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0697303803
Ofrojm Okazione Dollape me permasa te ndryshme 100 cm me 220 dhe shume permasa te tjera . sic i shikoni ne foto cmimet varjojne nga 10,000 mije leke . per me shume infomacion telef...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: Prishtinë
10,000 Lek
0692295356 042236798

U gjenden: 23  |  Klasifikimi: