e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
GUIDAT E FUNDJAVES FILLON ME VALBONEN ME NISJE NGA KOMAN DHE ARDHJE NGA KOSOVA : Cmimi 60 EURO Perfshihen: ✓ Transporti + trageti ✓ Ushqimi HB ✓ Shoqerues Grupi ✓ Foto Aktiviteti Karakteristikat ✓ Vendi takimit tek zyra Blv.Zogu i pare nr28 . ✓ Nisja ne mengjes ora 6.00 per te kapur tragetin e Komanit ✓ 2ore e 30 minuta shetitja me traget nje mrekulli e vertet. ✓ me pas vizite ne vendet historike dhe qyteti i Bajram Currit ✓ vizite tek liqeni Xhemes , Mulliri i fshatit ✓ foto , ecje dhe eksplorim te lugines , ✓Vizite ne burimin e valbones ✓ graviteti i ngjitjes grada e 2, cmimi 60 €, tel 00355695757133, 00355682289009, 09:00 - 20:00
   Rajoni: ne Tropojë
   60 €
   00355695757133  00355682289009
   Njoftimi i Fundit: 26-09-2018
   Numri i Vizitorëve: 692
   Banerat


   FOTOGRAFI

   BUSINESS INFORMATION
   FANI TRAVEL & TOURS
   042467594

   Te Gjitha Njoftimet: 9 (View All Ads »)