e Mërkurë, 1 Prill 2015
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 150  |  Klasifikimi:

Grand Tur di Italia!! Nisja ne 24 Nentor - 7 dite Te perfshira : Udhetim me traget Durres-Bari-Durre Udhetimi me autobus Akomodim me 3* me mengjes Turet sipas programit Guid...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
599 €
00355686061641 0035542420892
"Kalendari I Muajit Shtator" KALENDARI MUAJIT SHTATOR. JU PRESIN PLOT SURPRIZA KETE VJESHTE, DESTINACIONET E REJA JANE NE LISTEN TONE. Per cdo paqartesi na kontaktoni ne: Te...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0035542467594 0355682289009
Turi i Venecias!! Nisja ne 29 Nentor & 24 Dhjetor Udhetimi me avion Transfertat me autobuz Hotel 4* me Mengjeset Tur i qytetit te Venecias Shetitjet sipas programit Guide Pr...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
385 €
00355686061641 0035542420892
"Kalendari I Muajit Shtator" KALENDARI MUAJIT SHTATOR. JU PRESIN PLOT SURPRIZA KETE VJESHTE, DESTINACIONET E REJA JANE NE LISTEN TONE. Per cdo paqartesi na kontaktoni ne: Te...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0035542467594 0355682289009
Krishtlindje ne Prage Nisja 23 Dhjetor - 7 dite Udhëtimi me autobus Kosove - Kroaci - Sloveni - Ceki - Austri Akomodim në hotel Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit Shëtit...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
329 €
00355686064077 00355686061641
Pakete familjare All Inclusive - 8.500 L. Pakete familjare All Inclusive (cift + 2 femije nen 10 vjec) - 8.500 ALL. Te perfshira: - Akomodimi per ciftin dhe 2 femijet deri ne ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
8,500 Lek
00355672530672 00355695757133
DUBROVNIK Paketat Pranverore DUBROVNIK 95 EURO PERSONI GUIDA SIPAS PROGRAMIT PAKETE GRUPI Te perfshira ; 1) Hoteli me 4 yje (per 2 net e 3 dite). 2) Sherbimi HB(mengjese...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
95 €
00355695757133 00355682289009
SOFJE Paketat Pranverore SOFJE 95 EURO PERSONI GUIDA SIPAS PROGRAMIT PAKETE GRUPI Te perfshira ; 1) Hoteli me 4 yje (per 2 net e 3 dite). 2) Sherbimi HB(mengjeset +dark...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
95 €
00355695757133 00355682289009
GUIDA NE VALBONE - 55 Euro Personi Guida e Valbones - E KONFIRMUAR - 55 EURO PERSONI 13-14 shtator Ne pagese jane te perfshira: 1. Transporti; 2. Akomodim në bujtine per 1...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0035542467594 0355682289009
KORCE Ju prezantojme me paketat e ushqimit per drekat ose darkat ne restornatin tone me rastin e festave te 7-8 Marsit 11 euro personi , 15 euro dhe 20 euro Per te ineresuarit qe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
11 €
00355672530672 00355695757133
Turi i Zvicres Turi i Zvicres Nisje ne 26 Nentor - 5 dite Turi perfshin: 1. Udhëtim vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 3. Akomodim në hotel 4. Më...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
499 €
00355686061641 0035542420892
"Kamenica Residence" PER NJE FUNDJAVE NDRYSHE PAKETE PROMOCIONALE, E REJA E FUNDIT NE KORCE ESHTE KAMENICA RESIDENCE. kjo pakete perfshin : TRANSPORT AKOMODIM USHQIM GUIDE . ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0035542467594 0355682289009
Ujvara e Sotires - 2.200 Leke. - Guide ditore ne Ujvaren e Sotires cdo dite te diele - 2.200 L personi. Guida e pare zhvillohet me date 9 Nentor! Paketa perfshin: Transport; ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Gramsh
Njoftim nga Agjensi-Kompani
2,200 Lek
0035542467594 00355695757133
Pakete fundjave all Inclusive, cift - 7.000 ALL. Pakete fundjave all Inclusive, cift - 7.000 ALL. Te perfshira ne cmim: - Darka e nates akomoduese - Mengjesi i dites pasuese ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
7,000 Lek
00355672530672 00355695757133
Viti i Ri - Barcelona Turi i Barcelones Nisja ne 29 Dhjetor Avioni Tiranë - Milano - Tiranë Autobuz komod Milano-Marsej-Barcelone Akomodim në hotel Mëngjeset për të gjitha dit...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
539 €
00355686064077 00355686061641
Korce, oferte City-tour Shqiperi KAMENICE KORCE 7 PAKETE JAVORE PER RELAKS DHE KENAQESI PAS NJE VERE TE NXEHTE PAKETA PERFSHIN ; USHQIM AKOMODIM PISHINE FITNES SHETITJE ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
00355695757133 0355682289009
Nje fundjave ne Kamenice - 3.500 Leke cifti. Oferte Ekstra: Cdo fundjave 3.500 L cifti. Te perfshira ne cmim: - Akomodim dhe mengjes - Wi-Fi - Parking - Fitness Per m...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
3,500 Lek
00355672530672 00355695757133
Thethi me cmim Promocional. 45 euro GUIDA NE THETH, E KONFIRMUAR - 45 Euro personi. date 30-31 gusht Ne pagese jane te perfshira: 1. Transporti. 2. Akomodimi në han. 3. U...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
55 €
0035542467594 0355682289009
GUIDA NE VALBONE - 55 Euro Personi Guida e Valbones - E KONFIRMUAR - 55 EURO PERSONI 13-14 shtator Ne pagese jane te perfshira: 1. Transporti; 2. Akomodim në bujtine per 1...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
55 €
00355695757133 0355682289009
Turi i Vjenes Turi i Vjenes Nisja ne 26 Nentor - 5 dite Paketa perfshin: Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz Shëtitjet sipas programit Akomodim në hotel Mëngjeset për të gjitha...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Tirane
279 €
00355686061641 0035542420892

U gjenden: 150  |  Klasifikimi: