e Martë, 17 Korrik 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 116  |  Klasifikimi:

Canon 5D Mark III,Canon 5D Mark II Më poshtë është Oferta promovuese Ne u japim PROMO :: BLEJ 2 GET 1 FALAS Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: të tilla s...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Agjensi-Kompani
700 €
Shiten Camera per makina!! Camera qe regjistrojne ne dy drejtime, para dhe pas. Karte memorje 32gb Mund te rrotullohen 90grade, cmimi 80 €, tel 0675455329...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
80 €
0675455329
Nikon D750,D800 Më poshtë është Oferta promovuese Ne u japim PROMO :: BLEJ 2 GET 1 FALAS Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: të tilla si iPhone i ri, iPad...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
700 €
Selling canon eos 5D mark III is brand new,sealed in the original company box with complete accessories and 1year of international warrantty About EOS 5D Mark III Digital SLR...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Kurbin
Njoftim nga Agjensi-Kompani
1,200 €
8028377190 923949495
LG 43LF540V Ekrani – 43’’ LED-Backlit Rezolucioni - Full HD (1920x1080 pixels) PMI – 300 Hz Figura - IPS, Dynamic Color Enhancer Audio - 2 x 10W Dolby Digital Smart -...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
60,000 Lek
0697045780 0697045782
shes Televizor LG 55UF675V Ekrani : 55″ IPS,Edge LED Modeli : LG 55UF675V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po Sistem Operimi : webOS 3.0 Tuner : Analog, DVB-C/...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
87,000 Lek
0697045782 0697045780
Canon EOS Mark III Digital SLR Camera with EF 2 Canon EOS 1100D Mark III Digital SLR Camera with EF 24-105mm.Email: home4allproducts1@gmail.com WhatsApp: +1 773 9740679 , cm...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
750 €
Samsung UN55H6350 - 55" LED Smart TV - 1080p !! The faster and smarter Samsung H6350 Smart LED TV. An upgraded smart hub organizes your content to make finding what you're loo...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
350 €
Shes aparate fotografike dixhitale te modeleve te ndryshme, te rinj, markat mjaft te njohura, aparate mjaft cilesore te sjella nga USA. Model1. Aparat Foto Dixhital Canon 7.10 Mega...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
120 €
0672883682 0672883682
Shiten Dy Bokse + Pult me te Gjitha Fishat , cmimi 699 €,lutem per me shume te dhena te me kontaktoni ne tel 0685752002...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
699 €
0685752002
Shitet Biznes me 9 Televizor dhe 10Sony Playstation 3 dhe 4,Ulese per klientet, tavolina , Aparat kafeje dhe frigorifer. 20000 leke copa, cmimi 20,000 Lek, tel 0692909719...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
20,000 Lek
0692909719
Shiten bokse makine se bashku me amplifik ne gjendje shum te mir fuqia 2000 wat., cmimi 30,000 Lek, tel 0684109550...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
30,000 Lek
0684109550
LG 49UH650V Ekrani – 49’’ Direct LED Rezolucioni - 4K UltraHD (3840 x 2160 pixels) PMI – 1200Hz Figura - IPS 4K , 4K Upscaler, HDR Pro Audio - 2 x 10W Dolby Digital S...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
86,000 Lek
0697045780 0697045782
LG 32LJ510B Ekrani – 32’’ Direct LED Rezolucioni - HD (1366x768 pixels) Figura - IPS Audio - 2 x 3W Dolby Digital Smart – Jo Wifi - Jo Bluetooth - Jo Marres - DVB-...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
42,000 Lek
0697045780 0697045782
Aparate foto dixhitale te rinj nga 70 eur copa te rinj, ne kuti, marka Nikon dhe Canon me cmim 70 eur, marka sony me cmim 120 eur, te sjella nga USA, modele origjinale dhe me garan...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
70 €
0699781736 0699781736
Numark Mixtrack Pro 3 Shitet controlleri i ri ne qese, cmimi 250,000 Lek, tel 0685484072, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
250,000 Lek
0685484072
Flash Nikon Speedlight SB-600 Shoe Mount Flash Compact, Portable Speedlight Unit i-TTL Speedlight optimized for use with Nikon's Creative Lighting System (CLS). Nikon's Precisi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
130 €
0693794321
Canon EOS 5D Mark III DSLR Camera with 24-105mm Le Canon EOS 5D Mark III DSLR Camera with 24-105mm Lens forsale andit is brand new..., price 700 €, phone 35345677, 08:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: Pejë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
700 €
35345677
shes Televizor LG 60UF770V Ekrani : 65″ IPS,Edge LED Modeli : LG 60UF770V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po 3D: Jo Sistem Operimi : webOS 2.0 Tuner : Analog...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
175,000 Lek
0697045782 0697045780
Sony PlayStation 4 PRO, 1TB Konsolë me 2 kontrollorë, 1 lojë Blej 2, merrni 1 falas Blej 4, merrni 2 falas I ri Mbyllur në Kutinë Origjinale, Garanci dhe pranimi Çmimi m...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: Ferizaj
Njoftim nga Individ
250 €
+16313154922

U gjenden: 116  |  Klasifikimi:

 
Banerat