e Martë, 27 Janar 2015
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 101  |  Klasifikimi:

Shitet nje makineri trikotrazhi eshte ne gjendje shum shum te mire Eshte e sapo ardhur nga Irlanda dhe eshte blere 5000 € dhe shitet per nje cmim shum te arsyshem Perdoret per ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
2,500 €
0695224721 0699326705
SHITET Amplifikator QD-4480 QUAD! AMPLIFIER NE GJENDJE PERFEKTE PUNE QD-4480 POWER AMPLIFIER 4x 80W/8, 120W/4, bridge facility, rackmount, 2U The QD-4480 is a quad, four channel p...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
300 €
0696599569
Shiten 2 bilardo italiane ne gjendje shume te mire me cmim 1 milion leke te vjetra copa!! Shitet dhe nje expres kafeje cimbali me cmim 300 mije leke te vjetra,dhe nje frigorifer ko...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
2,600,000 Lek
0686276331
Shes boliere 2 cope, nga 100 litra secili. ne gjendje pune, te pademtuar, nga 1200W secili. jane shkeputur sot nga nje palester. po ashtu shitet nje lavaman i vogel 40 cm me gjithe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
15,000 Lek
0694086533
SHITEN OKAZION! FURRE per lyerjen dhe pjekjen e bojes se makinave, BANGO per drejtimin e shasive te makinave te karramboluara, URE e xhenerikut me kapaci...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
800,000 Lek
0693584079
Pajisje per autoservis!!Shiten pajisje per autoservis:ure elektroidraulike 3.3 kw,modeli gershere.lartesia 1.9 m dhe pesha max 3000 kg.karikues gazi,kriko der ne 500 kg,karikues ba...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
0673060834
Shiten pajisjet e nje lokali vetem 2 muaj te perdorura, kompjuter+program te instaluar + printer termik 40,000 mije leke. Komplet tavolina (10 tavolina + 40 karrige) 65000 leke, ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
250,000 Lek
0694205990
Shes Makineri per limonate ose dhalle, per mbajtjen te ftohte dhe ne levizje. Makineria eshte perdorur per sherbim dhalle. Kapaciteti deri 28 litra me nje depozitor. Eshte ne gjend...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
25,000 Lek
0697266404
Shiten Makineri per mobiloeri!! 1- Gonjaster elektronike me disk paradisk 400000Lek 2- Aspirator 3 dadot 30000 Lek 3- Foratrice per Tyble 125000 Lek si vegla dore cmimet e te ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
555,000 Lek
0692030051
Shiten dyer te brendshme nje me dim normale 90x210 tjetra per tualet 80x210. , cmimi 14,000 Lek, tel 0694086533, email: progery@hotmail.com, 08:00 - 21:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
14,000 Lek
0694086533
Shiten Paisje per FAST FOOD!! Pajisjet jan ne gjendje shum te mire vetem 5 muaj te perdorura. Te gjitha pajisjet jan profesionale. 2 GJIRO PROFESIONALE GREKE ME GAZ. 1 ZGARE GREKE ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
10,500,000 Lek
0682578603
OKAZION. Shitet Thike Elektrike per Gjiro-fast food Shitet Thike Elektrike per gjiro Fast Food. Thika eshte profesionale Gjermane eshte blere ne Greqi dhe eshte ne gjendje perfekt...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
520 €
0682578603
Shitet tende fikse e bardhe, me konstruksion metalik, me aksesore dhe dy pjese. e pademtuar ne asnje vend. e gjate 10.3 m e gjere 1,1 m. , cmimi 1,000 €, tel 0694086533, email: pro...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,000 €
0694086533
Shiten paisjet e nje lokali. Shitet kondicioner MDV 4.8-6 kw, Banak modern 3.5m, frigorifer per pije freskuese ne gjendje shume te mire. shiten per arsye mbyllje aktiviteti. Cm...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0682413048
Shitet fasade durali e bardhe, me dy dyer, dim totale 333 x 325 cm. e re e vendosur para disa muajsh. alumin i plote, 9 cm me dopio xham. e pademtuar fare. , cmimi 1,000 €, tel 06...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,000 €
0694086533
Shesim numra,lista, per callcenter, cmimi 100 € i diskutueshem, tel 0698526008, email: listanumrave@gmail.com, 24:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
100 €
0698526008
Shitet Dhome Frigoriferike 4x4x2.5m ne Elbasan OKAZION ! Shitet Dhome Frigoriferike Italiane multifunksionale shume pak e perdorur me permasa 4x4x2.5m ,regj.temp.-30/+30 grad...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Elbasan
6,500 €
+355694791410 +355688133081
Shesim cadra/shezllonge per plazh produktet mund te shiten edhe te ndara, ne varesi te kerkeses. te gjitha produktet jane italiane, te perdorura, ne gjendje pune te mire. per sqari...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
180 €
0674281392
SHITET CARPIGIANI DY PRODUKTOR PER PRODHIM AKULLORE NJE PER PRODHIM CASTI ME LEVE DEPOZIT 8KG CMIMI:1100EURO DHE NJE MEKANIK ME DEPOZIT 8KG CMIMI : 2500EURO TE DY I PERKAS...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
0695666264
Shitet Makineri druri cnc busellato me tre akse vitit 97 me riprograme te ri 2014 winer90 3 koka freze 13trapana vertikale 14 horizontale, cmimi 10,000 € i diskutueshem, tel 069971...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-01-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
10,000 €
0699718401 0672348056

U gjenden: 101  |  Klasifikimi: