e Mërkurë, 18 Tetor 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 110  |  Klasifikimi:

TIRANE!!SHITET AKTIVITETI BAR-KAFE I ARREDUAR ME STIL BASHKEKOHOR. SIPERFAQE E BRENDESHME 85 m2 + VERANDE ME SIPERFAQE 35 m2 (12 TAVOLINA).AKTUALISHT NE GJENDJE PUNE. ADRESA: RR "...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
35,000 €
0692664579
Tirane!Jepet Ambjent berberi Me qera i kompletuar Me gjitha paisjet Me 2vende per pune, cmimi 150,000 Lek, tel 0682227783...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
150,000 Lek
0682227783
Shiten paisje te nje salloni nuserie! Shes te gjitha paisjet e nje dyqani me fustane nuserie, me mbi 40 fustane ne gjendje shume te mire, mbremjesh dhe eventesh te ndryshme, dollap...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
15,000 €
SHITET AKTIVITET !! aktiviteti eshte me produkte profesionale femra dhe meshkuj ,parfumeri,kozmetike ,ndodhet ne qytetin e SHKODRES ,ne parruce .ka nje siperfaqe prej 50 metra ka...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
28,000 €
0688102434
OKAZION! SHITET AKTIVITETI Butik Veshje Femrash. Dyqani ndodhet ne ish-bllok Rruga Vaso Pasha. Rroba shume cilesore te markave prestigjoze Greke.Fustane+Pantallona+Xhaketa+Funde+Bl...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
7,500 €
0697771740
Jepet me qera ,magazine,240 m2,e pajisur me banjo,drita dhe uje 24 ore.Vendodhja:Koder Kashar,Km7,350 m nga autostrada Tr-Dr,mbrapa kafe Rexhines ose mbrapa Royal Sh.p.k.Cmimi 80.0...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
80,000 Lek
0685705515
Tirane, shes biznesin Fotokopje-Kancelari Zona/Rruga : Qyteti Studenti Shitet BIZNES Fotokopje Kancelari ngjitur me Qytetin Studenti dhe Ambasades Suedeze. Siperfaqja eshte 64 ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0694060362
Shitet coffee room, 150 m2 , i kompletuar , ne tirane/ myslym shyri, cmimi 30,000 € i diskutueshem, tel 0698435808, 0674059839, 07:00 - 22:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
30,000 €
0698435808 0674059839
TIRANE SHITET BIZNESI! OKAZION! Bar Kafe, stili modern, mobile druri. Lokali ndodhet ne rrugen kryesore dhe pjesa e jashtme eshte e mbuluar, klientel e ngritur. Biznesi shitet...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
3,000 €
0684759220
SHES CALL CENTER TE KOMPLETUAR SHITET AKTIVITET CALL CENTER I KOMPLETUAR, ME 20 POSTE PUNE, KOMPJUTERAT E PROGRAMUAR NE VICIDIAL ,ZYRE PER TRAJNIME DHE MBLEDHJE. QERAJA E AMBJENTIT...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,000,000 Lek
0693267080
Shitet Pastrim Kimik ne mes te Tiranes, mbi 15 vite si biznes i ngritur me nje klientele te vjeter. I paisur me makineri te teknologjise se fundit: Lavasecco, hekur profesional, 2 ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
27,000 €
0684302179
Saponando Detergjent me kg Saponando, përfaqësues zyrtar i markës Saponi&Più me qendër në Itali, e specializuar në prodhimin dhe shitjen e detergjenteve për përdorim familjar dhe p...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
10,000 €
0696473876
Jepet me Qira, lokal, ne Shkodër, 65 m2, në gjëndje shumë të mirë, e mobiluar, instalime elektrike, 1 wc, Jepet me qera Biznes i gatshem ne qender te Shkodres. Biznesi eshte ne fun...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
600 €
0692883398
Shitet coffee room, 150 m2 , i kompletuar , ne Tirane/ Myslym Shyri, cmimi 30,000 € i diskutueshem, tel 0698435808, 0674059839, 07:00 - 22:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
30,000 €
0698435808 0674059839
Biznes Prodhimi!! Linje prodhimi automatike,i vetmi ne llojin e tij ne Shqipëri, Kosove,Maqedoni dhe ne mbare rajonin. Për me shume informacion jeni te lutur te kontaktoni., cmimi ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
70 €
0696803299
Shitet Klinike Estetike e Kompletuar ne Tirane!! Shitet Klinike e Estetikes se Aplikuar e kompletuar me te gjitha aparaturat per fytyren,trupin,dobesimin dhe trajtimet e personaliz...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0686717509
Jepet me qera ambjent sherbim bar-restorant-piceri Vendodhja Sarande : Bougainville Bay Resort Ambjenti ndodhet brenda rezidences"Gjiri i bougainvilleve" , nje nga resortet me luk...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
2,500 €
Shitet Biznes Call Center, 10 postazioni, 2 pc rezerve + pc qendror. Gati per fillim te menjehershem te punes, me lista te perfshira, kontraten e internetit dhe Voip shume te lire....
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,500 €
0692022310 0672898585
Shitet Call Center me 26 postacione E shkelqyer per StartUp. Vendondodhja tek Bar "La Voglia" perballe Taivanit" Tirane, sip 120 m2, back office, monitoruar me kamera, 26 postacio...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
10,000 €
0672081212
Tirane Shitet aktiviteti i nje Biznesi Pasticerie Turke me embelsira100% turke me klientele te ngritur prej 8 vjetesh dhe me xhiro te kenaqshme ditore. Arsyeja e shitjesi:, Pro...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692924554 0697332882

U gjenden: 110  |  Klasifikimi:

 
Banerat