e SHtunë, 24 Shkurt 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 110  |  Klasifikimi:

Shitet Klinike Estetike e Kompletuar ne Tirane!! Shitet Klinike e Estetikes se Aplikuar e kompletuar me te gjitha aparaturat per fytyren,trupin,dobesimin dhe trajtimet e personaliz...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0686717509
Tirane Jap me qera lokal tek pazari ri, me mundesi perdorimi brenda dhe jashte ku jane te vendosura dhe lojera per femije. Lokali mund te pershtatet dhe per restorant. Te interesu...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
600 €
0686513729
Tirane Jepet ambjent Me qera per berber i kompletuar Me gjitha paisjet per 2vende pune, cmimi 15,000 Lek, tel 0682227783...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
15,000 Lek
0682227783
Biznes për shitje në Zues Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me vendndodhje në Zues. Trualli ka një sipërfaqe prej 800 m² dhe përfshin një ndërtesë me sipërfaqe 300 m². ✅...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
280,000 €
666666765
Shitet Call Center me 26 postacione E shkelqyer per StartUp. Vendondodhja tek Bar "La Voglia" perballe Taivanit" Tirane, sip 120 m2, back office, monitoruar me kamera, 26 postacio...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
10,000 €
0672081212
Shiten paisje te nje salloni nuserie! Shes te gjitha paisjet e nje dyqani me fustane nuserie, me mbi 40 fustane ne gjendje shume te mire, mbremjesh dhe eventesh te ndryshme, dollap...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
15,000 €
Jepet me qera ambjent sherbim bar-restorant-piceri Vendodhja Sarande : Bougainville Bay Resort Ambjenti ndodhet brenda rezidences"Gjiri i bougainvilleve" , nje nga resortet me luk...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
2,500 €
Shitet coffee room, 150 m2 , i kompletuar , ne tirane/ myslym shyri, cmimi 30,000 € i diskutueshem, tel 0698435808, 0674059839, 07:00 - 22:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
30,000 €
0698435808 0674059839
Shitet coffee room, 150 m2 , i kompletuar , ne Tirane/ Myslym Shyri, cmimi 30,000 € i diskutueshem, tel 0698435808, 0674059839, 07:00 - 22:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
30,000 €
0698435808 0674059839
SHES CALL CENTER TE KOMPLETUAR SHITET AKTIVITET CALL CENTER I KOMPLETUAR, ME 20 POSTE PUNE, KOMPJUTERAT E PROGRAMUAR NE VICIDIAL ,ZYRE PER TRAJNIME DHE MBLEDHJE. QERAJA E AMBJENTIT...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,000,000 Lek
0693267080
Ambient biznesi/shërbimi me qira Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi/shërbimi në rrugën "Nuri Bushati" (Te Dollari). ✅ Ka sipërfaqe të përgjithshme prej 200 m². Ambie...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
50,000 Lek
666666765
Saponando Detergjent me kg Saponando, përfaqësues zyrtar i markës Saponi&Più me qendër në Itali, e specializuar në prodhimin dhe shitjen e detergjenteve për përdorim familjar dhe p...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
10,000 €
0696473876
Shitet Pastrim Kimik ne mes te Tiranes, mbi 15 vite si biznes i ngritur me nje klientele te vjeter. I paisur me makineri te teknologjise se fundit: Lavasecco, hekur profesional, 2 ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
27,000 €
0684302179
SHITET AKTIVITET !! aktiviteti eshte me produkte profesionale femra dhe meshkuj ,parfumeri,kozmetike ,ndodhet ne qytetin e SHKODRES ,ne parruce .ka nje siperfaqe prej 50 metra ka...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
28,000 €
0688102434
Tirane!Jepet Ambjent berberi Me qera i kompletuar Me gjitha paisjet Me 2vende per pune, cmimi 150,000 Lek, tel 0682227783...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
150,000 Lek
0682227783
Tirane Shitet aktiviteti i nje Biznesi Pasticerie Turke me embelsira100% turke me klientele te ngritur prej 8 vjetesh dhe me xhiro te kenaqshme ditore. Arsyeja e shitjesi:, Pro...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692924554 0697332882
OKAZION! SHITET AKTIVITETI Butik Veshje Femrash. Dyqani ndodhet ne ish-bllok Rruga Vaso Pasha. Rroba shume cilesore te markave prestigjoze Greke.Fustane+Pantallona+Xhaketa+Funde+Bl...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
7,500 €
0697771740
Shitet Biznes Call Center, 10 postazioni, 2 pc rezerve + pc qendror. Gati per fillim te menjehershem te punes, me lista te perfshira, kontraten e internetit dhe Voip shume te lire....
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,500 €
0692022310 0672898585
TIRANE SHITET BIZNESI! OKAZION! Bar Kafe, stili modern, mobile druri. Lokali ndodhet ne rrugen kryesore dhe pjesa e jashtme eshte e mbuluar, klientel e ngritur. Biznesi shitet...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
3,000 €
0684759220
TIRANE!!SHITET AKTIVITETI BAR-KAFE I ARREDUAR ME STIL BASHKEKOHOR. SIPERFAQE E BRENDESHME 85 m2 + VERANDE ME SIPERFAQE 35 m2 (12 TAVOLINA).AKTUALISHT NE GJENDJE PUNE. ADRESA: RR "...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
35,000 €
0692664579

U gjenden: 110  |  Klasifikimi:

 
Banerat