e SHtunë, 19 Prill 2014
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 93  |  Klasifikimi:

OKAZION - FIAT 780 DTH -- SAPO HYRE NE SHQIPERI Traktor FIATAGRI 780 DTH - dy diferencial - me gabine - 40 km/ore - me 10 kundrapesha nga 60 kg - 4 goma GOODIYEAR ne gjen...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-08-2013
Rajoni: ne Durres
9,800 €
0683670117 0683670118
SHITET SAME MINITAURO 60 DT SAME MINITAURO 60 DT - dy diferencial - vit 89 - me dogane - goma te reja - dalje hidraulike - 3400 ore pune origjinale - gjendje te shkel...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 16-08-2013
Rajoni: ne Durres
0683670117 0683670118
SHITET FIAT 550 ST Traktor FIAT 550 STH - me tende - goma te reja - gjendje te shkelqyer - ME GARANCI per me shume: www.milloshi.it/mab/makineri_te_perdorura.html M...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-07-2012
Rajoni: ne Durres
0683670117 0683670118
Shitet Traktor FENDT 103 S TURBOMATIK Traktor FENDT 103 S TURBOMATIK - tek diferencial - me gabine - vit 89 - me dogane - goma te reja - dalje hidraulike - 3400 ore ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-07-2012
Rajoni: ne Durres
0683670117 0683670118
SHITET kamion iveco shes kamion iveco , cmimi e diskutueshme, tel 00355682092140, 00355682092140, 08:00 - 22:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-07-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
00355682092140 00355682092140
Shitet, CHRYSLER VOYAGER mini bus, 2500 cc, 170000 klm., viti i qarkullimit 1998, ngjyrë gri, fenerë mjegull - LED, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radio-cd-mp3,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-07-2012
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
4,000 €
+355685339176 0685339176
Shitet, MERCEDES-BENZ picup, 2300 cc, 197000 klm., viti i qarkullimit 1990, ngjyrë portokalli, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd-mp3, manuale, Shitet Kamiocina Mercedez B...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-07-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
5,000 €
+355682089216
Shitet VW T4 mini bus, 1900 cc, viti i qarkullimit 11/1996, ngjyrë e bardhë, fenerë mjegull, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radio-cd-mp3, celësa elektrik, sistem...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-07-2012
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
3,000 €
00355694441144
SHITET KAMIONCINE ford trasit te vitit 2007,2500 cc, nafte me karroseri vet shkarkuse i sapo ardhur nga Italia me dogan e taksa te paguara per vitin 2012 ne gjendje shum te mire m...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-07-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
10,500 €
00355682122483 00355686262155
Shitet kamioncin ford transit te vitit 2007 nafte me dokumenta e paguara per vitin 2012 i sapo ardhur nga Italia dopio gom e karoseri vet shkarkus ne gjendje shum te mire shitet pe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-07-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
10,500 €
0686262155 0682122483
Shitet Ford,viti i qarkullimit 1998,motori 2400,gjysem Turbo, ,cmimi 4,500 €, tel 0682328570, 0695330866...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-06-2012
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
4,500 €
0682328570 0695330866
Shitet, MERCEDES-BENZ 410, 2500 cc, 142.000 klm., viti i qarkullimit 1994, në gjëndje shumë të mirë, naftë, Tonazhi i vinxhit 1900 kg Ka akses per hyrje ne qytet Disponon dokumenta...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-06-2012
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
0692396028 0686231326
Shitet traktor bujqesie model fostrit 105 kuaj fuqi vitit 90 me agregate disk hidrualik dhe plugje plugus ne gjendje shum te mir gjendje pune., cmimi 7,500,000 Lek e diskutueshme, ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-06-2012
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
7,500,000 Lek
0692615258 0694284663
Shitet Fugon Renault 7.5 T qe sherben edhe per pune ne lartesi pasi eshte i paisur me vinc., cmimi e diskutueshme, tel 0672974440, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 12-06-2012
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
0672974440
Shitet makina industriale gurore per prodhimin e disa lloje frakcione te reres kapaciteti 30 m3 rere ne ore makina eshte prodhim zviceran dhe ndodhet ne Struge Maqedoni.Madhesia e...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-06-2012
Rajoni: Strugë
Njoftim nga Individ
30,000 €
0038970362085
Shitet MERCEDES-BENZ 300 portobagazh me gjendje shume te mire medokumenta te rregullta ngjyra e bardhe taksa te paguara deri ne fund te gushtit., cmimi 2,000 € e diskutueshme, tel ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-06-2012
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Agjensi-Kompani
2,000 €
0672329099
SHITET MERCEDES-BENZ 250 310D, 2500 cc,229000 klm., viti i qarkullimit 6/1999, ngjyrë e bardhë, fenerë mjegull - LED, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radio-cd-mp3...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-06-2012
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
9,000 €
0692268597 0696133344
Shitet, MATRA MAN , 6000 cc, viti i qarkullimit 10/2004, ngjyrë blu, metalike, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd, service xhenerik+liber service, a/c, xhama elektrike, tim...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-05-2012
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
23,000 €
00306972392226 00306978743014
Shitet, CHRYSLER VOYAGER mini bus, 2500 cc, 170000 klm., viti i qarkullimit 1998, ngjyrë gri, fenerë mjegull - LED, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radio-cd-mp3,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-05-2012
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
4,000 €
+355685339176 0685339176
Shitet, IFA VW50, 1500 cc, 200000 klm., viti i qarkullimit 8/2012, ngjyrë blu e hapur, metalike, fenerë LED, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd, service xhenerik service, ma...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-05-2012
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
3,700,000 Lek
0692392008

U gjenden: 93  |  Klasifikimi: