e Mërkurë, 18 Tetor 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 135  |  Klasifikimi:

Gjysemrimorkio Tecnokar 2000 me jastek ajeri, aksi 1 i ngritshem dhe i kthyeshem per me shume oferta http://www.cerepiauto.net me dogane, cmimi 11,500 €, tel 06...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Lushnjë
11,500 €
0692094142
SHITET!!! SHITET IVECO, ne gjendje shume te mire me dokumenta te rregullta, te paguara per nje vit. Vit prodhim i 2000, me fuqi motorike 2.8. Mjeti eshte ne gjendje shume te mire.,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
8,500 €
0682763043
Shitet ACTROS 4140 Kamion vetshkarkues me 16meter kub karroce.me goma 80% te reja.disk specidisk guzhinet dhe volant te reja.kamjo e re.per me shume informacion kontaktoni 00306940...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
30,000 €
00306940777474
Shitet, FORD TRANZIT mini bus, 2000 cc,182,000 klm., viti i qarkullimit 11/2005, ngjyrë e bardhë, fenerë LED, në gjëndje shumë të mirë, cd, sedilje sedilje, service xhenerik+liber...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Krujë
Njoftim nga Individ
4,300 €
0698754777 0682140213
***OKAZION*** shitet kamion sprinter Shitet Mercedes Benz Sprinter 211 CDI viti 2007 , makina eshte e sjelle nga gjermania , ne gjendje te perkryer me te gjitha opsionet , disponon...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
11,000 €
0692281433 0692281433
Shitet Traktor Caterpillar me zinxhire. Eshte ne gjendje shume te mire. I ardhur nga italia. Shitet per arsye mosperdorimi, tel 0697309077...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
0697309077
Shitet lumburghin 35 kw esht ne gjendje shum te mire motorrike esht dy diferecjalsh ka frez plug rremoqe dhe kov mbrapa te interesuarit te kontaktojn ne nr 0673910031, cmim...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
5,000 €
0673910031
Mercedes Benz 3343 Viti 2000 3 aks vetshkarkues trilateral me 200.000 km, mjet shum pak i shfrytezuar. per me shum oferta http://www.cerepiauto.net pa dogane , cmimi 30,000 €, ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Lushnjë
30,000 €
0692094142
Shitet, MERCEDES-BENZ Atego 1523, 2300 cc, 170 hp, 409000 klm., viti i qarkullimit 8/2001, ngjyrë e bardhë, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd, kondicioner, pasqyra elektr...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Berat
Njoftim nga Individ
14,000 €
0692807825
Mercedes Benz 1854 viti 2005 me impjant idraulik, kamje semiautomatike, pa dogane per me shume oferta http://www.cerepiauto.net, cmimi 25,000 €, tel +355692094142...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Lushnjë
25,000 €
+355692094142
Shitet, MERCEDES-BENZ 600 D,viti i prodhimit 1985, ngjyrë portokalli, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, manuale, shitet per arsye mosperdorimi, cmimi 4,000 € i dis...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
4,000 €
0699810871
Shes Zetor/ Casia International 80033A,ne gjendje shume te mire pune+ pluge,cmimi 1000.000(te reja) vendodhja Skrapar,cel:0696291330, cmimi 1,000,000 Lek, tel 0696291330, 07:00 - 2...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Njoftim nga Individ
1,000,000 Lek
0696291330
Shitet VW CADDY 2.0 sdi e vitit 2005,manual nafte. Ne gjendje te mire motorrike dhe fizike Shitet per arsye mosperdorimi., cmimi 5,300 €, tel 0682017878...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
5,300 €
0682017878
Shitet karrotrec Man 8-163, vit prodhimi 1996, nafte.Makina eshte ne gjendje te perkryer dhe me te gjithe dokumentacionin e rregullt.Per me shume informacione kontaktoni ne 0682151...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
10,000 €
0682151971
Shitet Furgon frigoriferik Iveco. Viti 2004, 2800 kubikë, naftë. Shitet bashkë me frigoriferin ose veç e veç. Në gjendje të shkëlqyer., cmimi 12,000 € i diskutueshem, tel 069566355...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
12,000 €
0695663557
Shitet, FIAT DOBLO 2800 cc,185,000 klm., viti i qarkullimit 10/2002, ngjyrë e bardhë, fenerë LED, në gjëndje shumë të mirë, naftë,manuale, makina esht fiat dukato me dogan te pagu...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
4,500 €
0698754777 0682140213
Shitet MERCEDES-BENZ,SPRINTER Viiti i Prodhimit 2002,Cmimi 22 milion,Lutem per me shume te dhena me kontaktoni ne tel 0682305127,cmimi 2,200,000 Lek,(I diskutushem)...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,200,000 Lek
0682305127
Shitet,IVECO,viti i prodhimit 2005,kilometrat 87,000, makina esht bler ne itali ne fabrike me kilometrazh 0 tani ka 87000 km dhe i ka origjinale te vetat esht vet shkarkuese majta...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
14,000 €
0688175839 0688175839
Shitet, FORD TRANZIT mini bus, 2.5 cc, 100kw, 200,000 klm., viti i prodhimit 10/2001, ngjyrë blu, i sapoardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir me dogan te pagume ,motor 2.5 naft...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
3,800 €
0698754777
Shes traktor cek 59 kw Shes zetor Cek 5911 59 kuaj fuqi ne gjendje shume te mire pune, si mekanike dhe xhenerike e shesi pasi kam bler nje tjeter me te madhe, cmimi 3,500 € i disk...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Lushnjë
Njoftim nga Individ
3,500 €
0682730825 0682730825

U gjenden: 135  |  Klasifikimi:

 
Banerat