e Ente, 18 Janar 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 604  |  Klasifikimi:

Energy Call Ids kerkon 100 operatore outbound Kerkohet: Vendosmeri dhe aftesi per te punuar ne grup Njohje e mire e gjuhes italiane Disponibilitet 4 ose 8 ore Eksperienca e mep...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-09-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0697067027
Ofrohet Punesim! Kanceleri"Selma" prane Pallatit te Sportit Durres kerkon te punesoje pastruese me orar te plote me page 1500 leke ne muaj. Te interesuarat te paraqiten apo marrin ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-09-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
0666244614
Kerkohet Farmacist/e me aftësi shumë të mira profesionale. Duhet të ketë njohuri mbi programet kompjuterike lidhur me shit-blejret në farmaci. Farmacisti/ja kërkohet me orar të plo...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-09-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
50,000 Lek
0694008900 0694088886
Kerkohet Masazhatore me pervoje per pune me orar te plote ne nje qender te njohur ne Tirane. Paga sipas pervojes!, tel 0695476051, email: agronommy@gmail.com, 11:00 - 16:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-09-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0695476051
Punesim!! Kërkohet një ekspert me profil, Makroekonomist me eksperiencë në analiza makroekonomike dhe statistikore. Kandidatët duhet të dergojnë CV e tyre në adresën shkrimpro...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-08-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
XHIA TRAVEL kerkojme nje vajze per agjensi udhtimesh ne qender te fierit (preferohet me eksperienc pune) orari 8:00-16:00 nje dite pushim ne jave paga e kenaqshme + sigurime...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-08-2017
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Agjensi-Kompani
17,500 Lek
0697210777
Kerkohen operatore femra per chat line. Kriteret: -te jene te paraqitshme -te keni njohuri te gjuhes angleze Per me shume informacion na kontaktoni ne add e e-mailit, cmimi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 28-08-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
Kerkojme Specialist Tapicerie! Kompania Agikons lider ne fushen e ndertimit, po kerkon staf ne pozicionin "Specialist Tapicerie". Te interesuarit jane te lutur te telefonojne n...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 28-08-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0684052085
Kerkojme Inxhinier Mekanik Kompania “ Agikons” nje nga Kompanite lider ne fushen e ndertimit kerkon: Inxhinier Mekanik Detyrat/Pergjegjesite -Te kete njohuri te mira mbi maki...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 28-08-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0684052085
kerkoj operatore, paga super CMS kompani lider ne fushen e Call Center. Mundesi per kedo qe deshiron te kete nje page ne nivelin e standarteve europiane . Duke ofruar nje ambien...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-08-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
1,000 €
+355684077050 +355684077060
SFI Company Puno nga shtepia!!Pershendetje dhe mirseerdhet ne Blogun tim, emri im eshte Drilona Bushi dhe jam pjese e SFI company. Me lejoni t'iu them qe eshte nje biznes serioz...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 16-08-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
Agjent Shitjesh Firma VASAA sh.p.k., kerkon agjent shitjesh ne terren te materialeve elektrike mosha deri ne 35 vjec te kete diplome ubniversitare ose shkolles mesme t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-08-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692083582
KERKOHET AGJENT SHITJESH NE TERREN KERKOHET AGJENT SHITJESH NE TERREN TE MATERIALEVE ELEKTRIKE MOSHA DERI 35 VJEC TE KETE DIPLOME UNIVERSITARE OSE TE SHKOLLES MESME TE KETE LE...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 14-08-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692083582
Operatore ne gjuhen,italiane, gjermane, italia CMS kompani lider ne fushen e Call Center. Mundesi per kedo qe deshiron te kete nje page ne nivelin e standarteve europiane . Duke ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-07-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
+355684077050 +355684077060
Union Call seleziona 100 operatori Si richiedono: - spigliatezza e buone doti comunicative in ITALIANO; - disponibilità immediata; - esperienza in call center minimo 6 mesi S...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 28-07-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
+355696668515
Menaxher i Mirembajtjes Kompania S&D Invest po kerkon te rekrutoje staf ne pozicionin: Menaxher I mirembajtes DETYRAT: • Njohja shume e mire e projekteve (arkitekturen dhe k...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-07-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0684052085
Ofroj vend pune Ekonomiste Alfa Fab SHPK me qender ne Tirane(Autostrada Tirane Durres km.5, prane "Tek Stela") eshte nje nder kompanite me te medha ne Shqiperi per prodhimin e dyer...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-07-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692011209
Kerkoj Menaxher Restoranti Kompania S&D Investment kerkon per Resortin e saj ne Sarande: Menaxher/e Restoranti Pershkrimi i punes: Menaxheri i Restoranti eshte pergjegjes ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-07-2017
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0684052085
kerkoj operatore, paga super CMS kompani lider ne fushen e Call Center. Mundesi per kedo qe deshiron te kete nje page ne nivelin e standarteve europiane . Duke ofruar nje ambien...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-07-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
+355684077050
Food&Beverage manager, paga deri ne 150.000 leke Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj ne te gjithe Shqiper...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-07-2017
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0684052085

U gjenden: 604  |  Klasifikimi:

 
Banerat