e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 609  |  Klasifikimi:

KERKOHET MENAXHER TREGJESH Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicionin vakant per MENAXHER TREGJESH. Kritere...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 16-01-2018
Rajoni: ne Durres
50,000 Lek
0689080363 0689080363
FAQOSES PER PUNIME EDITORIALE NE GJUHEN ITALIANE LIFE sh.p.k, Shoqëri lider në sektorin e publikimeve shkencore e specializuar në botimin, shitjen dhe shpërndarjen e produkteve ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-01-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0696053528
KERKOHET RROBAQEPESE Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Rrobaqepse Kriteret e kerkuara: 1...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 11-01-2018
Rajoni: ne Durres
20,000 Lek
0689080363 0689080363
Shpallje: Kërkohet menaxher shitjesh. Lloji i punës: Full Time Detyrat Kryesore 1. Të ketë aftësi komunikimi dhe prezantimi shumë të mira. 2. Të ketë aftësi për të komunikuar ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
Kerkohet Teamleader per Fushaten Telecom Icon Albania kerkon te punosoje Teamleader per fushaten Telecom, gjuha italiane. Ofrojme: -Seriozitet dhe korrektesi per koleget dhe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692063223
Kerkohet Agjent/e Shitje per Fushaten Telecom Icon Albania kerkon te punosoje agjent/e shitje per fushaten Telecom ne gjuhen italiane. Detyrat Kryesore Ofrojme: -Seriozitet ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-11-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692063223
Kerkohen Agjent imobiliar të pasurive të paluajtshme Të interesuarit mund të dërgojnë CV-në e tyre në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com, tel +355666666765, +...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-11-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
+355666666765 +355695292667
Kerkohet shitese! Butiku Madison Avenue kekron shitese. Preferohet me eksperience ne shitje. Te kete pasion shitjen dhe te jete energjike, pozitive dhe e komunikueshme. Ne momental...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-11-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
25,000 Lek
0694397538 0698326744
Topcontact kerkon 50 operatore ne gjuhen (IT) Ti piace Lavorare in un ambiente giovane e stimolante? Questo e il Lavoro che fa per te! Top Contact cerca operatori per campagne ou...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-11-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
350 Lek
+355699237094
Ofroj vend pune Menaxhere Marketingu Shoqeria "Agikons", lider ne fushen e ndertimit ofron vend pune: Menaxhere Marketingu Menaxheri i Marketingut eshte pergjegjes per pozici...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-11-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0684052085
KERKOJME ESTETISTE PER QENDER ITALIANE Kerkojme estetiste (24-50) te jete e komunikueshme me klientin dhe te respektoj oraret e punes. Te dihet mire gjuha italisht. Paga e kenaqshm...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-11-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
2,800 Lek
0672007277
Pune e sigurt Pagese e kenaqshme! UCall Network hap dyert serish per ju. Nese deshironi nje pune te sigurt, me ambjent miqesor dhe mbi te gjitha pagese te kenaqshme dhe korrekt ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-11-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0698192151
Tirane Kerkoj agjent shitjesh te materialeve elektrike, tel 0692083582, email: vasaatrade@hotmail.com, 09:00 - 17:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 14-11-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692083582
Ti ritieni una persona dinamica e ambizioso? Union Call sta cercando propio te ! Se hai maturato una significativa esperienza come operatore o Supervisore in telefonia candidati s...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-11-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
+355696668515
PUNESIM NE BAHRAIN !! NJOFTIM I RENDESISHEM !! PER ME SHUME KONTAKTONI NE 0698387403...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0698387403
Kerkohen Agjentë Marketingu në fushen financiare KERKOHEN Agjentë Marketingu në fushen financiare Kompania jonë po kërkon përfaqësues konkurrues, ambiciozë dhe proaktivë që e k...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0698731631
Kerkohen Agjent/e Ndermjetesues Pronash. Apliko tani dhe bëhu pjesë e skuadrës Century 21 Vizion, pjesë e rrjetit më të madh të agjencive imobiliare në Shqipëri dhe në botë! Pozic...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0674050133
Ofrohet vend pune Ekonomist/e. Aplikantet duhet te kene eksperience 2-3 vjecare ne kete fushe. Dergoni CV me foto ne adresen info@gsesecurity.al, per me teper info tel ne nr. +35...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
+355676001777
Ofrohet vend pune Agjent/e Marketingu. Te interesuarit/at duhet te kene eksperience minimale ne kete fushe. Të jetë i/e besueshëm, i/e përgjegjshëm dhe të përmbushë detyrimet e p...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
+355676001777
Ofrohet vend pune Operator per Salle Operative. Te interesuarit preferohen te pajisur me licence dhe patente. Perparesi i jepet personave me eksperience ushtarake apo policore. ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
+355676001777

U gjenden: 609  |  Klasifikimi:

 
Banerat