e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 609  |  Klasifikimi:

Kerkojme pastruse te universiteti ne spital lokali morph bar,paga e diskutueshme, tel 0686047608, 07:00 - 15:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-04-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
0686047608
Tirane!Kerkoj te punesoj 1 banakiere me eksperience e cila duhet te jete mbi 35 vjece dhe dy kamariere mbi 20 vjec dhe me eksperience. ofrojme paga te kenaqshme dhe kushte te konku...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-04-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0685880494
Kerkohet Agjent per shitje (Prezantues)!! Pershkrimi i punes: ´´EMPERO Group´´ sh.p.k. hap vend të lirë pune për: • Agjent shitje/marketing – (Prezantues) Kualifikimet • T...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-04-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0696110644
Tirane!Kerkohet Mekanik dhe Xhenerik!! Kerkohet te punesohet nje person i cili te jete Mekanik dhe Xhenerik.Kriter eshte te kete eksperince pune dhe ta ndjeje veten te afte per ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-04-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0672132304 0693321309
Arketar/e Recepsionist/e Kompania "S&D Invest " sh.a, Tirane, ofron vend pune ne pozicionin e Arketar/e-Recepsionist/e prane Marea Resort , Golem , Kavaje Per detyren e Arketari...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-04-2017
Rajoni: ne Kavajë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0693377824
OFERTE PUNESIMI !! HAPET HOTEL I RI ME 5 ***** NE DRYMADHES(DHERMI) PER TE GJITHE ATA QE JANE TE INTERESUAR: VENDE TE LIRA PUNE • RECEPSIONIT/E • SANITARE HOTELI • BANAKIER/E ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-04-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0662159634
KERKOHET ACCOUNT MANAGER! FxNet eshte nje kompani Brokerimi dhe kërkon te punesoj : Nese e ndjeni veten mjaftueshem dinamik per te arritur objektiva dhe deshiren per rritje prof...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-04-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
+355696712155
Kerkoj Menaxher/e Gjelberimi!! Përshkrimi: Detyrat/ Pergjegjesite: Kordinimi , planifikimi dhe percaktimi i detyrave per ruajtjen e siperfaqeve te gjelbra dhe shtimin e t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-04-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0672064402
Tirane! Kerkohet kamarier mashkull. Mosha 18 - 35 vjec Fleksiber me turnet Adresa: Tek Brryli perball Maternitetit te Ri,tel 0688328054...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-04-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0688328054
Ofro posizione di lavoro part / full time: Retribuzione di 300 Lek / ora. 2500 Lek / Contratto. E per di piu da noi trovi: • Ambiente comodo e accogliente con giovani dinamici...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-04-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
50,000 Lek
0697067027
OFROJ PUNE !!! Durres, ofroj pune asistente dentare/ infermiere ( me eksperience), me kohe te plote. Nr. kontakti 0695666561,paga e diskutueshme, tel 0695666561...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-04-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
0695666561
SHERBIM NDAJ KLIENTIT/ OPERATOR *FXNET eshte nje kompani Brokerimi Përshkrimi i punës: - Komunikimi i drejtpërdrejtë me klientët - Sigurimi i klientëve me detajet në...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-04-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0696712155
Kërkohen shpërndarës/e gazete Gazeta Albanian Free Press kërkon bashkëpunëtorë për shpërndarjen e saj në Tiranë. Orari 070.00 deri 10.00. Djem dhe vajza nga 18 deri 25 vjeç që nuk ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0672040403
PUNONI ME PROFESIONISTET NE BURSE!! Përshkrimi FXNET eshte nje kompani forex qe ofron pozicione pune vakante : Sherbim ndaj klientit / operator Nese e ndjeni veten mjaftueshem ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0696712155
Kerkohet Menaxher Turizmi ne Qeparo! Pergjegjesite specifike do te jene te perqendruara sipas fushave si me poshte:FINANCIARE 1 Maksimizimi I të ardhurave ne permjet ma...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
60,000 Lek
0672064402
Kerkojme ndihmes ekonomiste me ose pa pervoje pune, me deshire per te punuar dhe mesuar. Orar te plote pune. Mosha e kerkuar 25-50 vjec. Njohuri baze te kompjuterit. Duhet te ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-03-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0683839001
Kerkohet mesuese per vitin shkollor 2017-2018. Fizik,kimi,biologji,Gjeografi,Cikli i Ulet,Edukim fizik,Kompjuter. Personat e interesuar duhet te plotesojne kriteret per ushtrimin...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-03-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
0674426060
PUNONI ME PROFESIONISTET NE BURSE!! OFERTE PUNE! Përshkrimi FXNET eshte nje kompani forex qe kërkon: Sherbim ndaj klientit / operator Nese e ndjeni veten mjaftueshem dinamik p...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-03-2017
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0696712155
Vlore, ofroj vend pune Inxhinier Elektrik Ofrohet vend pune ne pozicionit e Pergjegjesit Teknik te HEC-it: Kompania Jone eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e prodhimit te ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 14-03-2017
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
Ofroj Pune Financiere ne qytetin e Fierit tek kompania KELA.Kandidatja duhet te jete modis 24-40 vjec dhe te kete te pakten 2 vite pune ne kete profesion., tel 0693225511, 08:00 - ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-03-2017
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
0693225511

U gjenden: 609  |  Klasifikimi:

 
Banerat