e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 609  |  Klasifikimi:

Sarande Ofrojme Pune Picajol Kerkojme picier tek Bougainville Bay Sarande te punoje me orar te plote. Detyrat Kryesore Te kete eksperience pune dhe te jete i perkushtuar ne pu...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-06-2017
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
Ofrojme vend pune si konsulente Imobiliare Sun Real Estate, nje agjensi imobiliare e specializuar ne blerje, shitje dhe qera te pasurive te paluajteshme, eshte ne kerkim te nje kon...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-06-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
20,000 Lek
+355666666765 +355695292667
Gjermania edhe me prane Jush Per nevojat e Saj , nje kompani me nje aktivitet te gjere ne fushen e ndertimit , rikonstruksioneve etj kerkohen urgjentisht persona me profesione te...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 19-06-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
004915212896902
Kerkojm Topograf! Kompania Agikons, lider në ndërtimim dhe zhvillimin e rezidencave, shpall pozicionin vakant “Topograf”. Të interesuarit janë të lutur të dërgojnë cv-në e tyre...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 19-06-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0672005115
Arkitekt Virtual Part-Time Our company is looking for a part-time Virtual Architect. Forte Pespa is a newly formed Irish company with proprietary rights for distribution for Pes...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-06-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
016265197
Alfa Capital Investments cerca Quality Lingua Italiana Chi Siamo: Alfa Capital Investments è una società internazionale di grande esperienza, ora con la sua sede in Albania. Per...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-06-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
+355693298677
Kerkojme Drejtor te Burimeve Njerezire Kompania Agikons, lider në ndërtimim dhe zhvillimin e rezidencave, shpall pozicionin vakant “Drejtor të Burimeve njerëzore”. Të interesuar...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-06-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0672005115
Teknik elektronik/ Mekatronik/ Inxhinier elektroni Kompania Teknosald kerkon te punesoje: Specialist elektronik, Mekatronik ose inxhinier elektronik me eksperience pune ne fushen e...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-06-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Agjensi-Kompani
MUNDËSIA E PUNËS RREGULLATORE NË AUSTRI!!Menaxhimi i Hotelit është në nevojat e individëve të interesuar që punojnë në të gjithë globin, të cilët janë të gatshëm të zhvendosen dhe ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-06-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
3456123321
Kerkohet shitese!! Kerkoj shitese ne nje dyqan rrobash ne tregun e medresese. Te interesuarat te kontaktojne ne nr tel 0694042102, tel 0694042102...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-06-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0694042102
Kerkohet Jurist! Kompania Agikons, lider në ndërtimim dhe zhvillimin e rezidencave, shpall pozicionin vakant “Jurist/Kordinator projekti ligjor dhe administrativ”. Të interesuari...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0672005115
Menaxher financiar projekti ne fushen e Turizmit Kerkesat: 1- Te jete I afte te mbylle pasqyrat financiare vjetore: 1. Pozicionet financiare ( aktiv , pasiv ) 2. Pasqyren e pe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
Sarande Ofroj Pune Krye Guzhinier! Pershkrimi i punes: Pergjegjes per cilesine, qendrueshmeri dhe prodhimin e kuzhine se restorantit. Ekspozon talentin ne kulinari duke drejtuar ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2017
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
Sarande! Ofroj Pune Arketare Kompania "S&D Invest " sh.a, Tirane, ofron vend pune ne pozicionin e Arketar/e-Recepsionist/e prane Bougainvlle Bay Resort Sarande. Per detyren e A...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2017
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
Sarande! Ofroj Pune Krye Kamarier!Pershkrimi i punes: Me udhëzim nga menaxheri i restorantit, krye kamarieri eshte përgjegjës për koordinimin, planifikimin te aktiviteteve ne r...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2017
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
Dhermi Ofroj Pune Recepsionist/e! Pozicioni i punes: Recepsionist Lloji: Pune sezonale – Kontrate 5 mujore Vendodhja: Dhermi Numri i vendeve te punes: 2 Data e fillimit: 1/05/...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2017
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
Kerkoj Asistent/e Financiar/e Asistent Financiar Detyrat: • Pranimi dhe sistemimi i dokumentacionit kontabël për Departamentin e Financave; • Regjistrimi kontabël i dokumentac...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0693377824
Kerkoj Menaxher/e Restoranti Pershkrimi i punes: Menaxheri i Restoranti eshte pergjegjes per menaxhimin e operacioneve te perditshme te restorantit, duke perfshire perzgjedhjen, ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2017
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0688045066
Sarande! Kerkoj Asistent/e Pastrimi Pershkrimi i punes: Asistenti i manaxherit te pastrimit eshte pergjegjes per te gjitha detyrat e pastrimit, perfshire nivelin e pastertise ne t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2017
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
Kerkoj General Manager Përgjegjësitë: Detyrat menaxheriale do të përfshijnë: • Planifikimi, organizimi e monitorimi i mikritjes, furnizimit te katering dhe shërbimeve ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0672064402 0672064402

U gjenden: 609  |  Klasifikimi:

 
Banerat