e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Kerkohet Agjent/e Shitje per Fushaten Telecom Icon Albania kerkon te punosoje agjent/e shitje per fushaten Telecom ne gjuhen italiane. Ofrojme: -Seriozitet dhe korrektesi per koleget dhe punonjesit tane. -Fleksibilitet ne orare dhe pagesa shume te kenaqshme per nje punesim part/time. - Ofrojme mundesine qe te shtoni te ardhurat tuaja me bonuse ditore,javore dhe mujore. Kerkojme: -Persona me ambicie per te qene gjithmone te Paret -Te jene te komunikueshem dhe te jene te afte te bashkepunojne ne grup. - Te kene eksperienca te meparshme ne call center Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr. 0682063223, te dergoni nje CV tek adresa e emailit: hr@iconalbania.com ose mund te na vizitoni ne adresen tone: Rr. “Myslym Shyri” afer Karburant Gulf. , tel 0682063223, 10:00 - 19:00
   Rajoni: ne Tirane
   0682063223  
   Njoftimi i Fundit: 30-05-2018
   Numri i Vizitorëve: 525
   Banerat


   BUSINESS INFORMATION
   Icon Albania
   00355682063223

   Te Gjitha Njoftimet: 4 (View All Ads »)