e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
OFROJ PUNE Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Rrobaqepse Kriteret e kerkuara: 1. Kandidati duhet te kete eksperience pune ne rrobaqepsi per copa industriale 2. Te jete me vendbanim ne Durres 3. Te kete njohuri ne makina qepje Të interesuarit të na kontaktojnë në: E-mail: cv@pespagroup.com Cel. : 0689080363, cmimi i diskutueshem, tel 0689080363, 0689080363, 08:00 - 17:00
   Rajoni: SHQIPËRI
   0689080363  0689080363
   Njoftimi i Fundit: 27-02-2018
   Numri i Vizitorëve: 326
   Banerat


   BUSINESS INFORMATION
   Pespa & Albania Alumin

   Pespa & Albania Alumin
   00355 686054142

   Te Gjitha Njoftimet: 118 (View All Ads »)