e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
FARMATECH SHPK Kerkon te punesoje Perfaqesues Mjekesor. Duhet te kene mbaruar shkollen e larte ne nje nga deget e meposhtme: -Farmaci, Mjekesi, Stomatologji ose Biologji - Te njohe gjuhe te huaja, ka perparesi gjuha Italiane - Te jete elokuent dhe i komunikueshem - Kerkohet disponibilitet per levizje jashte Tirane Kontrata sipas kodit te punes ne fuqi Dergoni CV ne: ermelaselimi@gmail.com
   Rajoni: ne Tirane
   0696053528  
   Njoftimi i Fundit: 26-02-2018
   Numri i Vizitorëve: 624
   Banerat


   FOTOGRAFI

   BUSINESS INFORMATION
   Life Sh.p.k.
   0696053528

   Te Gjitha Njoftimet: 7 (View All Ads »)