e Dielë, 25 Mars 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Hey, po te kerkojme ty! Nese je dhe ti ambicioz per para dhe karriere, Unitcenter eshte zgjedhja e duhur!!! Flet shume mire italisht dhe di te shesesh? Ne punesojme vetem me te miret! Eja dhe do te gjesh : - Pagese baze 60 000 ALL NETO; - Bonuse ditore, javore dhe mujore shume te majme; - Kushte pune ideale; - Kontrate pune ne perputhje me legjislacionin Shqiptar; - Orar pune Full-Time (10:00-19:00); - Weekend te lire; - Mundesi rritjeje profesionale; - Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise; - Trajnime periodike; - Sherbim mjekesor falas. Nxito ti bashkohesh skuadres UNIT! Te interesuarit te na dergojne CV-ne tek adresa : info@unitcentershpk.com ose te na shkruajne ne inbox. Cel. : +355 69 23 80 085, cmimi 60,000 Lek, tel 0692380085, 10:00 - 19:00
   Rajoni: ne Tirane
   60,000 Lek
   0692380085  
   Njoftimi i Fundit: 15-12-2017
   Numri i Vizitorëve: 188


   FOTOGRAFI

   BUSINESS INFORMATION
   UnitCenter
   355692380085

   Te Gjitha Njoftimet: 4 (View All Ads »)