e Dielë, 25 Mars 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
UnitCenter shpk kerkon Konsulente Telefonike per z UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, me turne pune FT dhe PT. Kerkon te punesoje per zyren ne Fier KONSULENTE TELEFONIKE per gjuhen Italiane. Ofrohet : - Pagese baze 60 000 ALL NETO; - Bonuse ditore,javore dhe mujore nder me te lartat ne treg; - Kushte pune ideale; - Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqiptar; - Orar pune Full-Time; - Mundesi rritjeje profesionale ne cdo drejtim te deshiruar; - Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise; - Sherbim mjekesor falas; - Trajnime periodike. Kerkohet eksperience e meparshme ne shitje outbound Cel. : 0674315851, cmimi 60,000 Lek, tel 0692380085, 0674315851, 10:00 - 19:00
   Rajoni: ne Fier
   60,000 Lek
   0692380085  0674315851
   Njoftimi i Fundit: 14-12-2017
   Numri i Vizitorëve: 214


   FOTOGRAFI

   BUSINESS INFORMATION
   UnitCenter
   355692380085

   Te Gjitha Njoftimet: 4 (View All Ads »)