e Mërkurë, 18 Tetor 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 590  |  Klasifikimi:

Ti ritieni una persona dinamica e ambizioso? Union Call sta cercando propio te ! Se hai maturato una significativa esperienza come operatore o Supervisore in telefonia candidati s...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
+355696668515
Tirane, ofrohet Operatori Vendita - Ambito Medico LIFE sh.p.k, Libri Informazione Formazione Educazione Società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata n...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0696053528
Kerkohet Agjent/e Shitje per Fushaten Telecom Icon Albania kerkon te punosoje agjent/e shitje per fushaten Telecom ne gjuhen italiane. Detyrat Kryesore Ofrojme: -Seriozitet ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692063223
Kerkohen Agjent imobiliar të pasurive të paluajtshme Të interesuarit mund të dërgojnë CV-në e tyre në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com, tel +355666666765, +...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
+355666666765 +355695292667
Shpallje: Kërkohet menaxher shitjesh. Lloji i punës: Full Time Detyrat Kryesore 1. Të ketë aftësi komunikimi dhe prezantimi shumë të mira. 2. Të ketë aftësi për të komunikuar ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
LIFE sh.p.k, Libri Informazione Formazione Educaz Società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispo...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0696053528
KERKOJME ESTETISTE PER QENDER ITALIANE Kerkojme estetiste (24-50) te jete e komunikueshme me klientin dhe te respektoj oraret e punes. Te dihet mire gjuha italisht. Paga e kenaqshm...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
2,800 Lek
0672007277
Tirane puntor/e, shtepie kerkoj te punesoj nje puntor/e, per mirmbajtjen e nje bahceje te mbjelle me peme dhe perime te ndryshme. Te ineresuarit te kontaktojne ne e-mailin:branbin...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
30,000 Lek
Hey, po te kerkojme ty! Nese je dhe ti ambicioz per para dhe karriere, Unitcenter eshte zgjedhja e duhur!!! Flet shume mire italisht dhe di te shesesh? Ne punesojme vetem me te m...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
60,000 Lek
0692380085
Tirane Kerkoj agjent shitjesh te materialeve elektrike, tel 0692083582, email: vasaatrade@hotmail.com, 09:00 - 17:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692083582
Tirane, ofrohet part time LIFE Sh.p.k. recluta Ope LIFE Sh.p.k. está reclutando colaboradores para trabajar por una prestigiosa empresa cliente situada en España: Operador d...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0696053528
Pune e sigurt Pagese e kenaqshme! UCall Network hap dyert serish per ju. Nese deshironi nje pune te sigurt, me ambjent miqesor dhe mbi te gjitha pagese te kenaqshme dhe korrekt ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0698192151
Kerkohet shitese! Butiku Madison Avenue kekron shitese. Preferohet me eksperience ne shitje. Te kete pasion shitjen dhe te jete energjike, pozitive dhe e komunikueshme. Ne momental...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
25,000 Lek
0694397538 0698326744
Tirane, ofrohet OPERATORE SPANJISHT part time LIFE LIFE Sh.p.k. po rekruton bashkëpunëtorët për të punuar për një kompani prestigjoze të klientit që ndodhet në Spanjë: Kriteret:...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0696053528
Kerkohen Agjentë Marketingu në fushen financiare KERKOHEN Agjentë Marketingu në fushen financiare Kompania jonë po kërkon përfaqësues konkurrues, ambiciozë dhe proaktivë që e k...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0698731631
Hey, po te kerkojme ty! Nese je dhe ti ambicioz per para dhe karriere, Unitcenter eshte zgjedhja e duhur!!! Flet shume mire italisht dhe di te shesesh? Ne punesojme vetem me ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
60,000 Lek
0692380085
Kerkohen Agjent/e Ndermjetesues Pronash. Apliko tani dhe bëhu pjesë e skuadrës Century 21 Vizion, pjesë e rrjetit më të madh të agjencive imobiliare në Shqipëri dhe në botë! Pozic...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0674050133
Ofroj vend pune Menaxhere Marketingu Shoqeria "Agikons", lider ne fushen e ndertimit ofron vend pune: Menaxhere Marketingu Menaxheri i Marketingut eshte pergjegjes per pozici...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0684052085
Kerkohet Teamleader per Fushaten Telecom Icon Albania kerkon te punosoje Teamleader per fushaten Telecom, gjuha italiane. Ofrojme: -Seriozitet dhe korrektesi per koleget dhe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692063223
PUNESIM NE BAHRAIN !! NJOFTIM I RENDESISHEM !! PER ME SHUME KONTAKTONI NE 0698387403...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0698387403

U gjenden: 590  |  Klasifikimi:

 
Banerat