e Martë, 25 Prill 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 28  |  Klasifikimi:

Legal English Te interesuarit duhet te jene minimalisht ne nivel Pre- Intermediate. Temat qe trajtohen jane: Unit 1: Setting up a business: Choosing the right business type, com...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
86 €
00355662013000 0696223255
Kurse të Gjuhës Angleze PRESTIGE CENTER - KURSE TË GJUHËS ANGLEZE! Qendra e Kurseve Prestige Center ofron Kurse të Gjuhës Angleze në një ambient komod me staf akademik të specia...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
10,000 Lek
0673001001
KurseGjermanisht Ofrojme: 1.Kurse te gjuhes gjermane te cdo fushe dhe niveli , nga A1 deri C2. 2. Pergatitje per mbrojtje te niveleve per dokumenta, bashkim familjar, studime etj...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
600 Lek
0695654333 0698801519
KURSE GJUHE DHE MUNDËSI PUNËSIMI NË GJERMANI! Qendra e Kurseve Prestige Center ofron Kurse të Gjuhës Gjermane dhe mundësi punësimi në Gjermani për Infermierë/e. Kursi zhvillohet n...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
10,000 Lek
0673001001
Oferte!!! Mesoni Anglisht online! Me vetem 1000 lek per 1 muaj . 6 Nivele anglisht , ku mund te zgjidhni te ndiqni videot nga profesore angleze , ku theksi dhe shqiptimi eshte i ga...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
7 €
0695586471
KURS I GJUHËS ANGLEZE NIVELI FILLESTAR Qendra e Kurseve Prestige Center njofton se kanë filluar regjistrimet për Kursin e Gjuhës Angleze, niveli Fillestar në një ambient komod me s...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
10,000 Lek
0672055222
Ofroj Kurse dhe përkthime në gjuhë frënge I rritur në Francë, dhe i sapo diplomuar, ofroj kurse në gjuhë frënge. Gjithashtu, ofroj dhe përkthime nga shqipja në frengjisht dhe anas...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
500 Lek
0693297035
Ulje Cmimesh per te gjitha nivelet!!!! .. Student Language Center ben nje oferte fantastike me ofertat dhe uljet qe mund t'i gjeni vetem tek Qendra jone. Ju ofrojme kurse te gjuhev...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
8,000 Lek
042368338 0693757292
Durres, ofrojme Kurse Anglisht TOEFL + TOEIC + IEL Ofrojmë kurse anglisht. DURRES! Ofrojmë kurse profesionale të gjuhës angleze. Ju ofrojmë përgatitje për: TOEF...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0695676246 0695676246
Ofrojme Ne Britanika kurse gjuhesh te huaja per gjuhet: - anglisht - frengjisht - gjermanisht - spanjisht - shqip per te huajt Ne garantojme mesimdhenie efektive dhe eksper...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
0035542252065
KURS I GJUHËS ANGLEZE NIVELI B1 Qendra e Kurseve Prestige Center njofton se kanë filluar regjistrimet për Kursin e Gjuhës Angleze, niveli B1 (Intermediate) në një ambient komod me ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
10,000 Lek
0672055222
Kurse Përgatitore për Provimin e Mbrojtjes së Gjuhes Angleze TOEIC!! NJË MUNDËSI E SHKËLQYER! Qendra e Kurseve Prestige Center ofron Kurse Përgatitore për Provimin e Mbrojtjes së...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
15,000 Lek
0673001001
Ulje per kurset individuale Kurset individuale nga 15 Qershori deri ne 15 Shtator 1 person – 800 leke/ seance Nese rregjistroheni per: 30 seanca vetem 20 000 leke ( 666 leke/ se...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
0695433166
KURSE TË GJUHËVE TË HUAJA ZGJIDH MË TË MIRËN PËR VETEN! Prestige Center ofron Kurse të Gjuhëve të Huaja në një ambient komod me staf akademik të specializuar me eksperiencë disa...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: SHQIPËRI
0673001001
Ofroj kurse te gjuhes italiane per femije e te rritur. Nje here ne jave 1200 leke. Dy here ne jave 1500 leke., tel 0695882736, 09:00 - 13:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
0695882736
KURS I GJUHËS GJERMANE NIVELI FILLESTAR Qendra e Kurseve Prestige Center njofton se kanë filluar regjistrimet për Kursin e Gjuhës Gjermane, niveli A1.1 në një ambient komod me staf...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
10,000 Lek
0672055222
Kurse të Gjuhës Gjermane Qendra e Kurseve ``Prestige Center`` ofron Kurse të Gjuhës Gjermane! Me Metodat: Schritte International Çdo kurs zgjat 20 seanca dhe kushton vetëm 10...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
10,000 Lek
0673001001
Ofroj kurse '' GJERMANISHT ''Nisin rregjistrimet ne kurset per gjermanisht - Intensiteti : 3 here ne jave 1.5 ore - Kursi eshte i pershtatshem per te gjitha moshat - Ofrohen per...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
0674757350
Ofrojme kurse te gjuhes gjermane me metoden Schritte Plus per te gjitha nivelet ,kurset i zhvillojme ne menyre individuale,adresa Unaza eRe prane Astirit,cmimi 500/leke ora nr cel ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
500 Lek
0695154894
MËSONI GJERMANISHT !! Doni të punoni apo të studioni në Gjermani ? Dt 19.01.2016 fillojnë kurset individuale ( INTENSIVE ) për Gjermanisht. NIVELI A1 DHE A2 ( 3 MUAJ ). KONTA...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-04-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
0674757350

U gjenden: 28  |  Klasifikimi:

 
Banerat