e Premte, 25 Maj 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 32  |  Klasifikimi:

Dekore Dasma & Lule Natyrale Kompozimet me te Bukura per Dasmen Tuaj mbi vazo te gjata qelqi apo shandane te mrekullueshem me qirinj. Dekoret e dasmave vijne plot ngjyra nga me te ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: ne Tirane
30,000 Lek
0695260052
Deshironi te shkoni ne AMERIKE pa vize...??Kush eshte i intersuar te na kontaktoje ne kete mail kartopeceta@hotmail.gr per me shume informacione...!!Ju mund te na dergoni nje nr te...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
Punesim online kerkojm persona te dine minimalisht kompjuterin, dhe te kene vullnet per pune . gjithe te interesuarit per telework te dergojn emer mbiemer dhe nr tel ne adresen...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
250 €
WEBSITE!!Kjo faqe eshte krijuar per te mbledhur te gjitha informacionet dhe ngjarjet qe ndodhin kryesisht ne vendin tone dhe si te gjitha ngjarjeve madhore qe ndodhin ne Bote!! Kjo...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
Jam gazetar Shkrimtar Regjizor tekste kengegesh femije rritur popullor skenarist! Kam botu 4 libra per femije,botoj ne shume revista per femije dhe te rritur. Bashkpunoj ne radio ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0692305219
Kam nje koleksion me 141 libra te vjeter Kam nje koleksion me 141 libra te vjeter ne gjuhen shqipe te botuar nga viti 1945 e posht te interesuarit mund te kontaktojn me mua ne adre...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,500 €
Ofrohet mundesi trajnimi dhe kualifikimi te rinjve!!Kuvendi i te rinjve shqipetare hap dyert per cdo person te moshes 16-23 vjec, qe ti bashkngjitet nismes ton. Nje forum rinor jo ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0695888657
Ofrojmë kredi!! Mirëmbrëma, z & Znj, Eshtë kënaqësia ime e madhe që dëshiroj për të ndihmuar . Emri im është Mickey Govaerts Directreur Instituti i Financave . Ky mesazh është për...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0123456789 0123456789
Kerkoj invesitor per 100 mij euro me 13% ne vit per 5 vjet, le garanci vile dhe dyqane , te interesuarit te me kontaktojn me email :fatmir.elezi14@gmail.com, cmimi 100,000 €, tel 0...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
100,000 €
0697918927
MEME Stickers 7x7cm (20 Karaktere) Personazhet e famshme qe mund t'i ngjisni ne siperfaqe te ndryshme (laptop, makine, letra te ndryshme, TV, frigorifer etj etj.) Ne momentin qe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,500 Lek
KATALLOGU "200 SHTEPITE ME TE BUKURA" Katalogu “200 shtepi te bukura” eshte udherrefyes per investitoret te cilet kane synim te realizojne endrren e tyre, ndertimin e shtepise. Aut...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: KOSOVË
5 €
0038138613035 0037744120185
Shes 5 çanta picash te sapo ardhura nga Anglia çmimi per çante eshte 3000lek te reja, cmimi 3,000 Lek, tel 0697686666...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
3,000 Lek
0697686666
KERKOJ TE SHES NJE LIBER shume vjecar me fjale te urta mbi 15000 fjale te urta te te gjithe trevave shqipetare si dhe nga disa treva tjera si :kosova.maqedonia,greqia dhe te arbere...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
15,000 €
0684436191
SHES KITARE ELEKTRIKE ME AMPLIFIKATOR 36,000 leke Shes kitare elektrike Stagg I300 dhe amplifikator Vox AD15V me kabell lidhes per 36,000 leke bashke ose vec e vec kitara 22,000 d...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
36,000 Lek
0693367628
http://automoto.nrg.al Nese jeni te apasionuar mbas shpejtesise dhe adrenalines, mbas makinave, motorave, avjonave dhe jahteve, atehere klikoni ne http://automoto.nrg.al dhe aty do...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
Katalogu "200 Shtepi te bukura" Katalogu “200 shtepi te bukura” eshte udherrefyes per investitoret te cilet kane synim te realizojne endrren e tyre, ndertimin e shtepise. Autori...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
5 €
Tel: +381 38 613 035 +377 44 120 185
Pershendetje! Jam nje nene 31 vjece nga Peshkopia, kam 6 femije dhe kam vertet nevoje per ndihme,si ndonje komplet divane,krevat,televizor ose gjithcka tjeter qe keni te mundur per...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: ne Dibër
Njoftim nga Individ
0697640676 0697640676
Shiten Libra anglisht BLOCKBUSTER 2 ,3, 4 Sebashku me fletore pune , cmimi 3,000 Lek, tel 0695717167, 0695717167, 08:00 - 21:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
3,000 Lek
0695717167 0695717167
Shes Pulla Poste te huaja te shteteve : Angli ( me koken e Mbretereshes) , Austarliane, Kanadeze, Greke dhe Afrikane, te vjetra mbi 40-50 vjet. Kush eshte i/e interesuar te me ko...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0695748427
Shitet Panorame pune kryq fije cilesore 60x80cm pa kornize., cmimi 300 € i diskutueshem, tel 0696826965, email: alvi123gjoka@gmail.com...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
300 €
0696826965

U gjenden: 32  |  Klasifikimi:

 
Banerat