e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 6  |  Klasifikimi:

Trajnim per kontabilitetin ITK Albania ofron trajnime per kontabilitetin, si te vini ne praktike njohurite qe keni marre gjate studimeve ne kushtet reale te ndermarrjes. Programi ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
1,000 Lek
0696162321 042367861
BURSA PER UNIVERSITETIN OSE MASTER TEK VITRINA!! Tashme i akredituar, Bursa eshte nje leter me vlere, ne rastin tone per 3 vite shkolle te larte tek vitrina, e ofruar kjo shume ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
500 €
Bursa U.Vitrina Zoteroj disa bursa te Universitetit Vitrina http://www.vitrina.edu.al/ Bursa mbulon 3 vite akademike , sistemi full time dhe part time, per te gjitha fakultet ht...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
300 €
063959751
Ofrohet Zoteroj disa bursa te Universitetit Vitrina http://www.vitrina.edu.al/ Bursa mbulon 3 vite akademike , sistemi full time dhe part time, per te gjitha fakultet http://www...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
300 €
0693659751
Tirane, shes Burse universiteti 3 vjecare Bursa eshte e rregullt dhe e vleshme per 3 vjet.Eshte e vleres 1500 euro dhe mund te perdoret per cfaredolloj dege.Procedurat e kalimit b...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
370 €
0693657836
HiP HoP Studio Texte & BeaTe Me Cmimet Me KonKuruese Dhe Cilesi Maximale ... Te interesuarit kontakt +355 69 39 49 383 , cmimi e diskutueshme, tel +355693949383, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
+355693949383

U gjenden: 6  |  Klasifikimi:

 
Banerat