e Hënë, 30 Mars 2015
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 54  |  Klasifikimi:

Ofroj kurse matematike! “ALBANIA MATHS CENTER” Ofron kurse matematike për studentët, maturantët dhe nxënësit;  për studentët – kurse intensive për provimet e sezonit të verë...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-03-2015
Njoftim nga Individ
697773832
Mesuese /Kujdestare Anglisht!! Ne qofte se femija juaj deshiron ndihme mbasshkollore une mund tiu ndihmoj. Kam jetuar dhe punuar me femije prej 10 vjetesh ne Amerike e Veriut dhe m...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-03-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
8,000 Lek
0699330459
Personal trainer Profesionalizem dhe motivin per te arritur qellimin e deshiruar te formes fizike . Nxitoni te kontaktoni : ermalis089@gmail.com Vendet jane te limituara., ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-03-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
300 €
0694008012
Ofrojme kurse per studenet e UPT dhe UT Qendra e kurseve Zenith ofron kurse për studentët e Universitetit të Tiranës, Universitetit Politeknik si dhe përgatitje për maturën shtetër...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-03-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
1,500 Lek
Kurse profesionale FALAS për punëkërkuesit e papunë DRFPP1, në bashkëpunim me Ministrinë e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, OFRON: Kurse profesionale FALAS për punëkërkuesit e papunë...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-03-2015
Rajoni: ne Tirane
0035542228427 0696031119
Ofroj mesimdhenie per femije te ciklit fillor. Mesuesja eshte me 26 vjet eksperience ne mesimdhenie dhe e ofron sherbimin neper shtepite tuaja.(preferohet zona prane unazes se re),...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-03-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,000 Lek
0692871985
Tirane, shes Burse universiteti 3 vjecare Bursa eshte e rregullt dhe e vleshme per 3 vjet.Eshte e vleres 1500 euro dhe mund te perdoret per cfaredolloj dege.Procedurat e kalimit b...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-03-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
370 €
0693657836
Ofrojm zhvillimin e faqeve web,perkthime etj Ofrojm zhvillimin e detyrave te kursit ne informatik,kryerjen e faqeve web te te gjitha formateve si dhe perkthime te ndryshme nga angl...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
Ofrojme kurse profesionale - Kontabilitet, - Finance - Program Financa5, - Program Alpha 80 - Mikro & Makro ekonomi - Hyrje ne ekonomi Kursi per pergatitjen e studenteve...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 11-12-2014
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0695737136
Financa 5.0-Trajnime Qendra e Trajnimeve Biznes Plus ofron: 1-Trajnime ne Zyre: per keto qytete si Vlore,Fier,Berat,Himare 2-Trajnime Online per cdo qytet te Shqiperise Ne...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-11-2014
Rajoni: SHQIPËRI
11,500 Lek
0606166951 0672881555
Regjistri elektronik online Alpha School,programi i vetem online qe mundeson manazhimin e shkolles tuaj ne nje kohe reale,printimin e deftesave ne shkolle, automatikisht nga sistem...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 19-11-2014
Rajoni: ne Tirane
0696171527
Alpha Business-Trajnim : Trajnime Online dhe ne Zyre Program per prodhim,ndertim dhe cdo lloj biznesi te mesem dhe te madh. Ne cdo qytet te Shqiperise. www.trajnimiim.com ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-11-2014
Rajoni: SHQIPËRI
11,500 Lek
0696166951 0672881555
Alpha Start-Trajnim : Trajnim Online per Alpha Start ne cdo qytet te Shqiperise Programi qe i duhet Dyqanit tuaj eshte Alpha Start dhe ju mund ta beni kete mjafton te keni i...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-10-2014
Rajoni: SHQIPËRI
8,000 Lek
0696166951 0672881555
OFROJ Kurse Autocadi Ofroj kurse autocad 2D individuale , cmimi 1000 lek seanca., cmimi 1,000 Lek, tel 0695586472...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-09-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,000 Lek
0695586472
Alpha Web -Trajnime Online Ne adresen: www.trajnimiim.com tek Shkarko-Alpha Web ju mund te gjeni perdorues dhe fjalekalim per te hyre ne nje ndermarje prove ne Alpha Web. Ne ket...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-09-2014
Rajoni: SHQIPËRI
64 €
0696166951 0672881555
Tirane, Ofroj kurse KIMI-BIOLOGJI!! Kimia organi inorganike... Per shkollen 9-vjecare , per ate te Mesmen dhe po ashtu edhe per te Larten. Per shkollen e Mesme Farmacine ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-12-2013
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0672866450
Super Oferte Verore Qendra Didaktike IriSoft, e licensuar nga MASH, ofron per nxenesit e klasave III-IX Shkollen Verore, duke filluar nga data 10 Qershor. Mesim dhe Zbavitje : Pikt...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-11-2013
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692295668
Ofroj kurse per fakultetin ekonomik ne lendet kontabilitet,matematike,manaxhim operacional,mikroekonomi etj... Ne nuk shesim kohe por aftesi., cmimi 1,000 Lek, tel 0695151888...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 19-11-2013
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,000 Lek
0695151888
Trajnim Programi Bilanc . Trajnimi ofrohet ne cdo qytet te Shqiperise dhe eshte online. Trajnimi ofrohet i personalizuar. Me shume info mund te gjeni ne www.trajnimiim.com., cmimi ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-11-2013
Rajoni: SHQIPËRI
11,500 Lek
0696166951 0672881555
Trajnim Financa 5.0 . Trajnimi ofrohet online ne cdo qytet te Shqiperise dhe eshte i dedikuar. Info te zgjeruar mund te gjeni ne www.trajnimiim.com., cmimi 11,500 Lek, tel 06961669...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-10-2013
Rajoni: SHQIPËRI
11,500 Lek
0696166951 0672881555

U gjenden: 54  |  Klasifikimi: