e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Trajnim " Diagnostikim PC/Specialist IT" Rifillon te Marten date. 24/10/2017 trajnimi i "Diagnostikim PC/Specialist IT" ne Tirana Center of Technology. Trajnimi zgjat 9 jave, 45 ore. Ftojme te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose te na vizitojne tek rr e Durresit, perballe gjimnazit "Qemal Stafa", siper bankes BKT. info@tct.al, cmimi 20,000 Lek, tel 0698969889
   Rajoni: ne Tirane
   20,000 Lek
   0698969889  
   Njoftimi i Fundit: 23-10-2018
   Numri i Vizitorëve: 117
   Banerat


   FOTOGRAFI

   BUSINESS INFORMATION
   Tirana Center of Technology

   Tirana Center of Technology
   069.89.69.889
   E-mail: info@tct.al
   Website: www.tct.al

   Te Gjitha Njoftimet: 39 (View All Ads »)