e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Trajnim profesional Vazhdojne regjistrimet per kursin e Rrjeteve Kompjuterike, bazuar mbi objektivat e ICND1. Trajnohu ne TCT per tu pergatitur per te marre certifikaten Cisco CCENT. Zgjat 8 jave, 45 ore ne total dhe kesaj here do te zhvillohet gjate fundjaves per studentet e rretheve dhe jo vetem. Cdo gje praktike, mbi pajisje te verteta. Ju mirepresim!, cmimi 30,000 Lek, tel 0698969889, 08:00 - 21:00
   Rajoni: ne Tirane
   30,000 Lek
   0698969889  
   Njoftimi i Fundit: 23-10-2018
   Numri i Vizitorëve: 152
   Banerat


   FOTOGRAFI

   BUSINESS INFORMATION
   Tirana Center of Technology

   Tirana Center of Technology
   069.89.69.889
   E-mail: info@tct.al
   Website: www.tct.al

   Te Gjitha Njoftimet: 39 (View All Ads »)