e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Trajnim profesional "Bazat e rrjetit - Switching" Vazhdojne regjistrimet per trajnimin "Bazat e rrjetit - Switching". Kesaj here vetem fundjave, te shtune dhe te diele, paradite. Ju japim mundesi te gjithe te interesuarve te ndjekin kete trajnim, studentet qe jetojne ne Tirane si dhe ata qe vijne nga rrethet. Cdo gje zhvillohet ne PRAKTIKE mbi aparatura te verteta. Na kontaktoni ose vizitoni ne laboratoret tona ne rr. Durresit, perballe gjimnazit "Qemal Stafa", siper bankes BKT. Ju mirepresim! , cmimi 20,000 Lek, tel 06
   Rajoni: ne Tirane
   20,000 Lek
   0698969889  
   Njoftimi i Fundit: 23-10-2018
   Numri i Vizitorëve: 162
   Banerat


   FOTOGRAFI

   BUSINESS INFORMATION
   Tirana Center of Technology

   Tirana Center of Technology
   069.89.69.889
   E-mail: info@tct.al
   Website: www.tct.al

   Te Gjitha Njoftimet: 39 (View All Ads »)