e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Kurse programimi/ Anglisht /IELTS Ofrojme praktike programimi per Studente te Informatikes .Programim per femije etj . Kurse pergatitore per provimin e IELTS etc., cmimi i diskutueshem, tel 0694603342, 08:00 - 08:00
   Rajoni: ne Tirane
   Njoftim nga Individ
   0694603342  
   Njoftimi i Fundit: 23-10-2018
   Numri i Vizitorëve: 171
   Banerat


   FOTOGRAFI