e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 3  |  Klasifikimi:

Kerkoj te blej makineri per kafe espresso (espresso machine).Lutem kush ka per shitje dicka te tille te me kontaktoje ne, tel 0697544380, 0697544380...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-09-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0697544380 0697544380
Kerkoj te marr me qera nje dyqan i pershtatshem per pasticeri, me ose pa pajisje. Kerkohet ne vende si unaza e re, rruga e durresit, treni, 100m2 Kush eshte i interesuar te k...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-09-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
50,000 Lek
0672506859
KERKOJ fabrike druri ne Shqipri e cila shet briketa. Dua te blej briketa druri. Te interesuarit te kontaktojne ne 0685297381. Kerkoj te blej nje sasi shume te madhe!!, tel 0685297...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-09-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0685297381

U gjenden: 3  |  Klasifikimi:

 
Banerat