e Mërkurë, 18 Tetor 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 702  |  Klasifikimi:

Apple iPhone 7 €350 Euro iPhone 6S €230 iPhone 7 P Apple iPhone 7 €350 Euro iPhone 6S €230 iPhone 7 Plus Samsung S8 €410 S8 Plus Note 8 S7 edge S7 €320euro Ne jemi distributorë ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
350 €
+447751961212 +447751961212
Brand new Apple iPhone 8 and 8plus I ri i hapur Apple iPhone 8 dhe iPhone 8plus Ne jemi që kanë të bëjnë me të gjitha llojet e vegël elektronike me çmime të shitjes me shumicë...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
1,000 €
0392939492 92992393949
New Unlocked Apple IPhone 7,7Plus 32GB , 128GB , 2 New Unlocked Apple IPhone 7,7Plus 32GB , 128GB , 256GB We are Dealing with all kind of electronics gadget at wholesales pric...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: Gjakovë
Njoftim nga Individ
600 €
8147175932
Latest Samsung Galaxy S8 / S8+ iPhone 7 Plus 256GB Rose Gold, iPhone 7 32GB IPhone 6s Plus 128GB, 64GB, 16GB dhe Samsung Smart Curved TV të tjerët ende në dispozicion për shitje OR...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
400 €
shes Smartphone Iphone Iphone 5c Madhesia e ekranit 4.0” Tipi i ekranit LED-Backlit IPS LCD Rezolucioni 640 x 1136 pixels Memorja 16 GB, 1 GB RAM Kamera 8MP Video 1080p@...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
21,000 Lek
0697045782 0697045780
shes Smartphone Iphone 5s Madhesia e ekranit 4.0” Tipi i ekranit LED-backlit IPS LCD Rezolucioni 640 x 1136 pixels Memorja 16 GB, 1 GB RAM Kamera 8 MP Video 1080p@30fps ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
26,000 Lek
0697045782 0697045780
shes Smartphone Iphone 6 Madhesia e ekranit 4.7” Tipi i ekranit LED-backlit IPS LCD Rezolucioni 750 x 1334 pixels Memorja 64 GB, 1 GB RAM Kamera 8 MP Video 1080p@30fps ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
55,000 Lek
0697045782 0697045780
iPhone 6s dhe 6s plus ari produkt 128GB Blej 2, merrni 1 falas Blej 4, merrni 2 falas I ri Mbyllur në Kutinë Origjinale, Garanci dhe pranimi Çmimi më i mirë në treg ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
300 €
+16313154922
Apple iPhone 7 dhe 7 plus produktin 128GB Black Blej 2, merrni 1 falas Blej 4, merrni 2 falas I ri Mbyllur në Kutinë Origjinale, Garanci dhe pranimi Çmimi më i mirë në...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
450 €
+16313154922
Buy Smart Samsung Galaxy S8+ , S8 , Smart iPhone 7 We’re committed to providing excellent customer service, and we want to make sure that’s what you received, we Guarantee you a ve...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: Gjakovë
Njoftim nga Individ
300 Lek
254740233875 254740233875
Apple iPhone 7 Plus 128GB e kuqe Blej 2, merrni 1 falas Blej 4, merrni 2 falas I ri Mbyllur në Kutinë Origjinale, Garanci dhe pranimi Çmimi më i mirë në treg Viber : ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
450 €
+16313154922
Samsung S8 €410 S8 Plus Note 8 S7 edge S7 €320euro Samsung S8 €410 S8 Plus Note 8 S7 edge S7 €320euro Apple iPhone 7 €350 Euro iPhone 6S €230 iPhone 7 Plus Ne jemi distributorë...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
320 €
+447751961212 +447751961212
shes Smartphone Samsung Galaxy S5 mini G8 Samsung Galaxy S5 mini G800F Procesori : Quad-core 1.4 GHz Cortex-A7 Gfrafika : Mali-400MP4 Memoria : 16 GB OS : Android Lolli...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
21,000 Lek
0697045782 0697045780
iPhone 6S 16GB new arrival from usa,apple warranty. contact email:aaizhakim@gmail.com, cmimi 300 €, tel 069456747474, email: aaizhakim@gmail.com, 07:00 - 09:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
300 €
069456747474
shes Smartphone Samsung S5 Madhesia e ekranit 5.1” Tipi i ekranit Super AMOLED Rezolucioni 1080 x 1920 pixels Memorja 16 GB, 2 GB RAM Kamera 16MP Video 2160p@30fps Kame...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
25,000 Lek
0697045782 0697045780
iPhone 7 Rose Gold 32GB i ri origjinal iPhone 7 Rose Gold 32GB me pajisje të plotë dhe 1 vit garanci Skype: ibaymart, cmimi 400 €, tel 0672489888...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
400 €
0672489888
Apple iPhone 7 Plus 128GB Unlocked == €550 We sell all series of brand new original factory unlocked Apple iPhone's and we sell at wholesale price and retail price.We also accept p...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: Pejë
Njoftim nga Individ
550 €
3157196292
New Unlocked Apple IPhone 7 7Plus 32GB 128GB 2 New Unlocked Apple IPhone 7,7Plus 32GB , 128GB , 256GB We are Dealing with all kind of electronics gadget at wholesales prices...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: Veles
Njoftim nga Individ
500 €
9349293949
Apple IPhone 7,7Plus 32GB, 128GB, 256 I ri i hapur Apple IPhone 7,7Plus 32GB, 128GB, 256GB Ne jemi duke u përballur me të gjitha llojet e vegël elektronike në wholesales çmime...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
500 €
9876543276
shes Smartphone Samsung S6 Madhesia e ekranit 5.1” Tipi i ekranit Super AMOLED Rezolucioni 1440 x 2560 pixels Memorja 32 GB, 3 GB RAM Kamera 16MP Video 2160p@30fps Kam...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
43,500 Lek
0697045782 0697045780

U gjenden: 702  |  Klasifikimi:

 
Banerat