e Ente, 23 Mars 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 123  |  Klasifikimi:

Hoverboard Smart Balance Segway, i ri, ne kuti, model origjinal i sjelle nga Austria, i perdorur si produkt reklame tek dyqani ne Austri ( ndaj dhe ka ate cmim promocional ), ne gj...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
210 €
0684208528 0684208528
Shitet Amplifiker Aoda MA-300 esht ne kuti 270 euro 2 X 300 Wat ne 8 om 1 x 1000 wat ne bridge 8 om 2 x 500 wat ne 4 om 2 x 800 wat ne 2 om 1 x 1300 wat ne Bridge 4 om Mada ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
270 €
0692158332
Shes Printer HP 1120 C Shes Printer HP 1120 C , per format deri A-3, i pa perdorur ....., cmimi 150 € i diskutueshem, tel 0693273972, email: [email protected], 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
150 €
0693273972
Shitet 1 Sub Wofer 15 American Audio 500 wat rms 1000 wat max Passiv 320 euro cel 069 21 58 332 , cmimi 320 €, tel 0692158332, 24:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
320 €
0692158332
Hoverboard 6.5inc newpower 2016, i ri, bluetooth 2 Hoverboard Newpower 2016, origjinal i sjelle nga Austria, i ri, ne kuti, i pa perdorur ndonjehere, 6.5 inc, me pult, karikues, b...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
230 €
0682121120 0682121120
Shitet 1 Sub Wofer 15 American Audio 500 wat rms 1000 wat max Passiv 320 euro cel 069 21 58 332 ose inbox, cmimi 320 €, tel 0692158332, 24:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
320 €
0692158332
Oferte Amplifiker AODA MA-300 ne Kuti 240 euro!!Fuqia ne ohm 2 X 300 Wat ne 8 om 1 x 1000 wat ne bridge 8 om 2 x 500 wat ne 4 om 2 x 800 wat ne 2 om 1 x 1300 wat ne Bridge 4...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
240 €
0692158332
Hoverboard 6.5inc newpower 2016, i ri, bluetooth Hoverboard Newpower 2016, i ri, ne kuti, model origjinal i sjelle nga Austria, i pa perdorur ndonjehere, Smart Scooter, two wheel ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
230 €
0665605053 0665605053
Disponoj filma per adult entertainment te kategorive te ndryshme dhe i shes ne cd ose me usb sipas preferences , cmimi 200 Lek/filmi, tel 0692020231, 0692020231, email: dorisqirjak...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
200 Lek
0692020231 0692020231
Dizenjim i një Faqe Web CMS ( Joomla, WordPress) Numrin më të madh të website në botë ndërtohen pa programim, pa CSS, pa HTML, thjesht (CMS) Wordpress dhe Joomla. Duke qënë se sot...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
0698969889
Hoverboard Newpower 2016, i ri, ne kuti,, origjinal i sjelle nga Austria, i pa perdorur ndonjehere, 6.5 inc, me pult, karikues, bluetooth, lidhet me cdo lloj smartphone per te deg...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
240 €
0675300140 0675300140
Selling brand new Canon EOS 5D 20MP Digital SLR Ca The canon eos 5D mark III is brand new,sealed in the original company box with complete accessories and 1year of international w...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: Gjakovë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
1,000 €
0092391929292 009349192399
CCTV CAMERA UV-4007A Dome Camera Sensor (Pixelplus PC1030K) , Sony 600 TVline, 2.8mm lens lens optional, Dome Camera, cmimi 23 €, tel 0666060650...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Agjensi-Kompani
23 €
0666060650
Shiten tavolina per kompjuter,te madhesive te ndryshme,perberje,druri.te pershtatshme ne cdo ambjent.Shiten me shumice dhe pakice., tel +355672013248...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
+355672013248
Shitet Wofer American Audio+amp Aoda 1 Sub Woofer 15 inq American Audio Pasiv 500 wat rms 1000 wat max + Amplifikator Aoda Ma 300 i pershtatur fik per wuferin CMIMI 590 EURO cel...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
590 €
0692158332
Tastiere USB marka A4Tech ( e re, ne kuti, disponojme disa cop ), modeli Gaming Keyboard X7, tastiere super rezistente e certifikuar "Can be washed" qe mund edhe te lahet me uje dh...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
15 €
0675299998 0675299998
Hardisk i ri per laptop 160Gb cmimi 30eur, 250Gb cmimi 35 eur ( te rinj, ne qese te pa hapur ndonjehere ). Hardisk i ri per kompjuter ( kemi disa cop per cdo model ), i paperdorur,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
46 €
0675300140 0675300140
SHITET KOMPLET PAISJESH PER DEE JAY DHE LOKALE SHITEN : 1 APMLIFIKATOR AMERICAN AUDIO 1500W 1 STABILIZATOR 12000W 2 BOKSE WORK MINO 15 500W SECILI KOMPLET STATIVASH WORK PRO + ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
1,300 €
0692719301
Shiten, Kufje te reja Profesionale, ne kuti, te pa hapura, marka König CMP-HEADSET9 , model qe e gjeni lehte ne internet dhe shihni cmimin dhe cilesine e tyre. Ideale per perdorim...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
19 €
0682121120 0682121120
Hoverboard Newpower Origjinal i sjelle nga Austria, i ri, ne kuti, i pa perdorur ndonjehere, 6.5 inc, me pult, karikues, bluetooth, lidhet me cdo lloj smartphone per te degjuar mu...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
250 €
0675299998 0675299998

U gjenden: 123  |  Klasifikimi:

 
Banerat