e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Jepet me qera ne Tirane rruga Lidhja e Prizrenit apartament, moderne, 70 m2, kati 5, 1 dh/gjumi 1 Sallon/Kuzhine, banio, e mobiluar, me kondicionier, me ashensor, parking, Pastrim dhome (ndryshime i peshqireve dhe carcafeve), karte per telefonin fiks 60 min, Asistence per perkthimin e gjuhes angleze, servise per zgjimin e mengjesit, njehere ne jave film falas ne shtepi me DVD , cmimi 1,200 €, email: info@realestate.al
 • Tipi: apartament
 • Metra Katrorë: 70
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Kati: 5
  Rajoni: ne Tirane
  1,200 €
  Njoftimi i Fundit: 24-05-2012
  Numri i Vizitorëve: 1865


  HARTA
  Banerat


  FOTOGRAFI

  BUSINESS INFORMATION
  Albania Real Estate

  Albania Real Estate
  +355 (04) 4502288

  Te Gjitha Njoftimet: 26 (View All Ads »)