e Mërkurë, 13 Dhjetor 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 1106  |  Klasifikimi:

Jepet me Qera,vetem per turiste,shtepi,75 m2,ne lagjen me te preferuar te Korces!Shtepia ndodhet ne lagjen nr 1 Rruga e Bilbilave,eshte nje vile me 2 kate,gjithsej 4 familje!Perbeh...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-04-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
50 €
00306949982532
Jepet me qira apartament 2+1 Apartamenti eshte i mobiluar me sendet e nevojshme i ndodhur prane teatrit Migjeni Shkoder. Cmimi 230€ /muaji i diskutueshem ne caresi te kohezgjatje...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
230 €
0692883398
Shkoder Shtëpi private 2+1 me qira Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me sipërfaqe 100 m², e pozicionuar në katin e dytë të ndërtesës, me adresë: rruga “Hysej”, t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
25,000 Lek
666666765 0666666765
Jepet me qira shtepi private 3+1 me 2 wc + tarrace Shtepia eshte e mobiluar me sendet e nevojshme. Ndodhet prane kishes se Arres se madhe ne Shkoder. Cmimi 400€ muaji Kontakto...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
400 €
0692883398
Jepet me qira Apartament 1+1 ne qender Shkoder Apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar me sendet e nevojshme. Cmimi 160€/muaji Kontrata minimumi 1 vjecare Komtakto Amarildo Ster...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
160 €
0692883398
Jepet me qira shtepi private 2 kateshe Kati 0 1+1 me 1 wc Kati 1 2+1 me 1 wc Shtepia eshte totalisht e mobiluar Mund te jepet edhe i ndare vetem njeri kat Zona eshte nder me ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
39,000 Lek
0692883398
Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko, prane Vizion Plus . Apartament 1+1+1wc+1blk, me siperfaqe 76m², eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
350 €
0672053361
Shkoder Apartament 2+1 me qira Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në katin e tretë me sipërfaqe 100m² dhe me adresë: rruga “Kardinal Mikel Koliqi”, përkrah gjimnazit ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
200 €
666666765 0666666765
Apartament 4+1 me qira në Perash Shkoder Sun Real Estate ofron një apartament me qira me një sipërfaqe 218 m² me adresë: rruga "Edith Durham", Perash (përballë karburantit). Hyrja ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
70,000 Lek
666666765 0666666765
Shkoder Apartament 1+1 me qira te "Elita" Sun Real Estate ofron një apartament 1+1 me qira me një sipërfaqe 65 m² dhe me adresë: rruga "At Gjergj Fishta", pallati te bar-restorant ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
250 €
0673108008
Shkoder Apartament 3+1 me qira Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 123 m². Apartamenti ndodhet në katin e V, te pallati sipër bar res...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
450 €
666666765 0666666765
Jepet me qera Apartament 1+1 Apartamenti ndodhet ne hyrje te qytetit te Shkodres dhe disponon garazh personal hapja me pult. Arredimi i apartamentit eshte i mobiluar full me c...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
250 €
0692883398
Shkoder Shtëpi private me qira Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private (hyrje) me sipërfaqe 135 m², e pozicionuar në katin e dytë të ndërtesës, me adresë: rruga ”G’juhadol...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
30,000 Lek
666666765 0666666765
Jepet me qira apartament 2+1 Apartamenti eshte i ndodhur ne qender te Shkodres prane Grand Hotel Europes. perbehet: 2 dhoma gjumi 1 sallon 2 wc 1 balkon Cmimi 25000 leke ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
25,000 Lek
0692883398
Jepet me qira shtepi private sip 80m2 Sip totale 240m2 . Objekti ndodhet vetem 70m nga Pedonalja Shkoder. Cmimi 25000 leke ne muaj! Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398 Vib...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
25,000 Lek
0692883398
Shkoder Vilë 2-katëshe me qira në G'juhadol Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 katëshe + papafingo. Vila zotëron një sipërfaqe prej 340m², një oborr prej 80m² dhe ndodhet në...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
900 €
666666765 0666666765
Jepet me qira kati i dyte i nje vile private Vila ndodhet prane rruges se Policise ne Shkoder. Perbehet: 3 dhoma gjumi 1 sallon 2 wc Cmimi 22000 leke ne muaj Kontakto Agj...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
22,000 Lek
0692883398
Jepet me qira shtepi private 4+1 me 2 wc Shtepia mund te jete e pershtatshme per ndonje Hostel , kopesht per femije ose ndonje biznes tjeter. Ndodhet ne L.Rus Shkoder Ka nje ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
29,000 Lek
0692883398
Shkoder-Jap me qera garsoniere 40m2-6000 leke/muaj Garsoniera ka banjo me vete dhe ballkon dhe eshte pjeserisht e mobiluar (mungojne vetem elektroshtepiaket). Adresa: Shkoder, Lagj...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
6,000 Lek
0673150918
Shkoder Apartament 2+1 me qira Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 70 m². Apartamenti ndodhet në katin e 6 te pallati “Fishta”, rruga...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
20,000 Lek
666666765

U gjenden: 1106  |  Klasifikimi:

 
Banerat