e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 1227  |  Klasifikimi:

Jepet me qira apartament 2+1 Sip 100m2 Apartamenti ndodhet prane Hotel Argentit. Cmimi 20000 leke ne muaj Eshte i mobiluar aq sa shikohet ne foto. Kontakto Agjent Shitjesh A...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
20,000 Lek
0692883398
Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet te kompleksi Fishta ne Dergut Shkoder dhe eshte i mobiluar me sendet e nevojshme. Cmimi 23500 leke ne muaj Kontakto Agjent Shi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
23,500 Lek
0692883398
Jepet me qira Garsonjere (1 dhome e madhe + 1wc) Hapsirat jane shfrytezuar shume mire! Cmimi 15000 leke ne muaj Eshte pallat i ri. Disponon ashensor. Eshte i mobiluar me sen...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
15,000 Lek
0692883398
Jepet me qira apartament 2+1. Ndodhet ne qender prane Kinema Millenium Shkoder. Apartamenti eshte i mirembajtur. Eshte ruajtur me fanatizem. Ka hyrjen dhe pamje nga rruga krye...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
25,000 Lek
0692883398
Jepet me qira apartament sip 140m2 Perbehet : 3 dhoma gjumi 1 sallon 1 kushine 1 wc 2 ballkone Cmimi 30000 leke Mund te jete i pershtatshem per ndonje famije te madhe os...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
30,000 Lek
0692883398
Jepet me qira Apartament 2+1 i ndodhur ne Dergut. Kati 2 Apartamenti eshte bosh 2 Dhoma gjumit 1 Sallon 1 Banjo 1 Lavanderi 1 Ballkon 1 Garazhe per makine Cmimi p...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
20,000 Lek
0692883398
Apartament pushimi ne Shengjin! Largesia nga deti 100m Perbehet: 2 dhoma gjumi 1 sallon e guzhine 1 wc 1 ballkon Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i paster. Cmimi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
45 €
0692883398
Shtepi private 1+1 me qira Sun Real Estate ofron me qira shtëpi private 1+1 me siperfaqe 70m² të ndodhur në katin e dytë. Ndodhet në lagjen "Tom Kola" Shkoder Shtëpia është e ko...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
13,000 Lek
666666765
Jepet me qira Apartament 2+1 Apartamenti ndodhet ne qender prane bashkise Shkoder. eshte i mobiluar 80% Pamjen e ka nga Pedonalja. Cmimi 22000 leke ne muaj Kontakto Agjent Sh...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
22,000 Lek
0692883398
Jepet me qira kati 1 i nje Shtepie Private. Ne katin e 2 jeton pronari i shtepise. 1 sallon 1 Dhome gjumit 1 Banjo 1 Verande Shtepia jepet bosh e pa arreduar cmimi 150 ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
15,000 Lek
0692883398
Jepet me qira Apartament 1+1 kati 4. Apartamenti ndodhet te Ish Keshi pa mberritur te Shkolla Oso Kuka ne Shkoder dhe eshte i mobiluar me sendet e nevojshme! Cmimi 15000 leke ne...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
15,000 Lek
0692883398
Jepet me qira vile 3 kateshe Ndodhet vetem 300m mbas Katedrales(Sarreq) ne Shkoder Sip total 400m2 Perbehet: 6 dhoma gjumi 1 sallon 1 kuzhine 1 ballkone si verande 1 wc (e...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
399 €
0692883398
Jepet me qira apartament 2+1 me Sip 120m2 Apartamenti eshte i pa mobiluar. Perbehet: 2 dhoma gjumi 1 sallon e kuzhine 1 ballkon 2 wc Cmimi 29900 leke ne muaj Kontakto Agj...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
29,900 Lek
0692883398
Jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 prane keryqezimit te Rruges se gjere ne Zdrale Shkoder dhe eshte i mobiluar ne sendet e nevojshme. Cmimi 20000 lek...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
20,000 Lek
0692883398
Jepet me qira apartament 2+1 kati 5 Apartamenti ndodhet ne L.Parruce Shkoder dhe eshte i mobiluar me sendet e nevojshme. Cmimi 20000 leke ne muaj Kontakto Agjent Shitjesh Amar...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
20,000 Lek
0692883398
Jepet me qira apartament 1+1 Apartamenti ndodhet te Rr .Don Bosko prane Gjykates Shkoder dhe eshte i mobiluar, mungon vetem 1 lavatrice. Cmimi 15000 leke ne muaj Kontakto Agje...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
15,000 Lek
0692883398
Jepet me qira kati 1 i nje Shtepie Private. Ne katin e 2 jeton pronari i shtepise. 1 sallon 1 Dhome gjumit 1 Banjo 1 Verande Shtepia jepet bosh e pa arreduar cmimi 150 m...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
15,000 €
0692883398
Jepet me qira apartament 2+1 i ndodhur ne L.Perash Apartamenti eshte i mobiluar me sendet e nevojshme! Cmimi 25000 leke ne muaj Per ata qe parapaguajne 1 vit qira cmimi zbret n...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
25,000 Lek
0692883398
Jepet me qira apartament 2+1 i ndodhur ne qender. Apartamenti eshte i mobiluar me shume gusto. Ndodhet perballe me Grand Hotel Europen ne Shkoder Cmimi 290€/muaji i diskutues...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
290 €
0692883398
Shkoder-Jap me qera 1+1 sip.60 m2-12000 leke/muaj Banesa eshte ndertim i ri, kati II me hyrje-shkalla me vete. Perbehet nga aneks, gushine,dhome gjumi+ballkon. Eshte e mobiluar ko...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
12,000 Lek
0673150918

U gjenden: 1227  |  Klasifikimi:

 
Banerat