e Mërkurë, 13 Dhjetor 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 106  |  Klasifikimi:

Kerkoj te punesohem si ndihmes marangoz por dhe ne salla serioze internetit ose ndonje lloj pune tjeter nuk ka rendesi por vetem te jete 8 oresh! Per me teper kam dhe patent te ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
KERKOJ TE PUNESOHEM SI PUNETOR NE CFAREDOLLOJ PUNE.Per me shume me kontaktoni ne email: musakufitim@gmail.com...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0699334837
Kerkoj te puesohem si ndihmes marangoz! Por dhe ne salla serioze internetit ose ndonje lloj pune tjeter nuk ka rendesi por vetem per 8 oresh!! Per me teper kam dhe patent te klas...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
Accountant/Financial Advisor - Durres I would like to bring to your kind attention my candidacy for the role of accountant and financial consultant for you company I am an accoun...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Njoftim nga Individ
0686071982
Kerkoj pune babysitter!! jam poshte 18 vjec nxenese ,femer jam shum e kumonikueshme dhe e dashur me femijet, paga e diskutueshme, tel 0694454045, 09:00 - 14:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Lushnjë
Njoftim nga Individ
0694454045
OPERATORI CALL CENTER INBOUND Etjca spa, tra le prime agenzie per il lavoro in Italia ricerca su Tirana per azienda leader del settore telecomunicazioni Operatori Call Center I...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
67,000 Lek
Per te gjithe bizneset e vogla ofroj mbajtjen e kontabilitetit dhe marredhenieve me shtetin deklarimet on line,taksat vendore,marredheniet me zyren e punes., cmimi 500 Lek, tel 06...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
500 Lek
0696397751
kerkoj punesim!! Quhem juli Jam Kuzhunjer, kam Eksperienc pune 15 vjet. Kerkoj te punsohem brenda e jasht vendit. Kontakt 0696739029 osé email juliantashi@hotmail.com. Ju mirepres...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
0696739029
Prsh! Kerkoj te punesohem si teknik ne fushen e elektronikes per paisje si: TV, MONITOR PC, POWER SUPPLY, ...Kam mbaruar fakultetin e inxhinierise elektronike. Kam mbi 8 vite ekspe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0665667242 0665525340
Studio Kontabiliteti Evis Kajana eshte nje studio kontabiliteti me nje eksperience shumevjecare. Studio drejtohet nga Kontabel i Miratuar Evis Kajana (Milaqi), e cila prej shume vi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Njoftim nga Individ
0686071982
Kerkoj Pune si infermier,kam eksperience 17vjecare ne specialitete te ndryshme ne fushen e mjekesise,kam dhe certifikatat te fizioterapistit,aktualisht ndjek studimet ne Fakultetin...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0693635496
Drejtues Teknik!! Per te gjitha shoqerit e transportit te udhetarve ose te mallrave me seli ne Tirane ve ne dispozicjon 4 (kater) ÇKP ÇERTIFIKATA E KOPETENCES PROFESIONALE per tra...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0696262080 0696262080
OPERATORI CALL CENTER INBOUND Etjca spa, tra le prime agenzie per il lavoro in Italia ricerca su Tirana per azienda leader del settore telecomunicazioni Operatori Call Center I...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
1 Lek
Polake ne Shqiperi!! Jam nje vajze polake, 34 vjecare. Kerkoj pune ne Shqiperi, ne Tirane ose ne nje qytet tjeter; ne hotel, restorant, ose ne nje nderrmarje tjeter. Flas polonish...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0048784665989
Studio Commercialista - Durazzo Vorrei sottoporre alla Sua cortese attenzione la mia candidatura per il ruolo di Commercialista e Consulente finanziario per la vs azienda Sono un ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
0686071982
Kerkoj punesim!! Jam Eriola Prenga studente ne fakultetin e inxhinierise mekanike ,dega tekstile dhe mode.Jam e interesuar per pune sidomos si agjente shitjeje,jam tip i komunikues...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0685468348 0685468348
Pergjegjes Teknik Te Veprimtaris Se Autoriparimit I Certifikuar me DESHMIN E AFTESISE PROFESIONALE per PERGJEGJES TEKNIK TE AKTIVITETIT TE AUTORIPARIMIT ne kategorite: 1- RIPARIM D...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0696262080
Emer / Mbiemer - Glendi Xhani Datëlindja – 9 Prill, 1989 Vendlindja – Pyongyang, D.P.R.of Korea Adresa – Rruga Panorama, pallati “Sara El” Numer kontakti – 00355 69 3776 123 ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
00355693776123
Pershendetje! Kerkoj pune ekonomiste/financiere ose arketare. Kulifikimet: Kam mbaruar Universitetin Ekonomik niveli Master Profesional Dega Finance-Banke me rezultate te mira. Ka...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
Kerkoj te punesohem si juriste ose asistente ne ndonje kompani private ne qytetin e Tiranes.Kam perfunduar shkollen e larte ne degen Juridike ne Universitetin e Tiranes, fakulteti ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
40,000 Lek
0697491214

U gjenden: 106  |  Klasifikimi:

 
Banerat