e Premte, 25 Maj 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
LAVANDERI PASTRIM KIMIK ARTI JU OFRON: 1-Sherbime pastrimi ne shtepi zyra lokale restaurante etj... 2-Larje tapetash 3-Larje tapicerie mokete te pa\zmontueshme 4-Jorgane,batanije,dysheke,qilima,kolltuqe,perde,carcafe,rroba te ndyshme etj... Ofrojme detergjente per lavanderi dhe pastrime te ndryshme si p.sh->pluhur lares per lavatrice,zbardhues,amorbident,detergjent per larje enesh,pllakash,banjosh si dhe aromatizues ambienti. Shesim makineri per lavanderi(pastrim kimik) si secco, tharese, hekur per hekurosje(me avull profesional),lavatrice 15 deri ne 35kg,paketuese rrobash dhe aksesore per pastrim kimik(varese teli,aromatizues per rrobat,rrulot ngjites per kapotat,set per heqjen e njollave,rrulot qese per paketim rrobash.) Tek ne do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për një higjienë konstante në jetën tuaj Ne ju ofrojmë shërbim cilësor për ambiente të ndryshme si: lokale, zyra, shtëpi, etj. Tek ne ju do të gjeni gatishmërinë në çdo moment të ditës. Na kontaktoni dhe ne do të jemi në dispozicionin tuaj. Tek Brryli, pranë maternitetit të ri “Glozheni” Tel: 04 2345 210 Cel: 0682012601 E-mail: lavanderi_arti@hotmail.com, tel 2345210, 0682012601, email: lavanderi-arti@hotmail.com
   Rajoni: ne Tirane
   2345210  0682012601
   Njoftimi i Fundit: 03-03-2012
   Numri i Vizitorëve: 1508


   FOTOGRAFI

   BUSINESS INFORMATION
   Lavanderi Pastrim Kimik Arti

   Lavanderi Pastrim Kimik Arti
   0682012601

   Te Gjitha Njoftimet: 1 (View All Ads »)