e Premte, 25 Maj 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Lezha Transport ju ofron cdo lloj TRANSPORTI nga Greqia ne Shqiperi dhe nga Shqiperia ne Greqi. Transport Mallrash te te gjitha llojeve.Transport I garantuar dhe cilesor. Lezha transport nje mundesi e mire per te gjithe ata qe duan siguri ne arritjen e mallrave ne destinacionin e deshiruar. Kontaktoni me Lezha Transport ne , tel 00306944449449, 00302842500280
   Rajoni: SHQIPËRI
   Njoftim nga Individ
   00306944449449  00302842500280
   Njoftimi i Fundit: 03-10-2013
   Numri i Vizitorëve: 465


   FOTOGRAFI