e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 206  |  Klasifikimi:

INTER LEGAL ALBANIA-LAW FIRM Studio Ligjore dhe Fiskale Internacionale “Inter Legal Albania” me seli ne Tirane, perfshin ne aktivitetin e saj, sherbime per shoqerite tregtare, asis...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0694070866
Tirane, ofroj Software Tirane,-website e programe Duke ju uruar nje dite te mbare, SOFTEXPRES vjen prane jush me : 1.PROGRAMIN E SUKSESSHEM: BarExpres Vetem per 199 EUR! ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
199 €
0682059507
Project Austria Projekt parafabrikate nga Pespa Alumin, tel 0686054142, email: pespamarketing@gmail.com, 08:00 - 17:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Durres
0686054142
Tirane!!Ofroj Punime Rrobaqepsie per shtepi dhe lokale!! 1. Rroba 2. Tapiceri 3.Qepje kendesh, kolltuqesh, etj., cmimi i diskutueshem, tel 0692632228, 08:00 - 20:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692632228
Oferta e kredisë që ju nevojitet në 48 h Ne ofrojmë kredi për individët privatë dhe organizata afariste Nga 1000 € deri në një maksimum prej 4.000.000 € ne ofrojmë kredi personale...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: Pejë
Njoftim nga Individ
1 €
0658975410
New Office ofron sherbime financiare part-time per bizneset e vogla dhe te mesme : Ne kete sherbim perfshihen : 1) Regjistrime kontabel (blerje, shitje, arka, banka etj) 2) Pergati...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
3,000 Lek
0685880494
SHES / NDERROJ BIZNES PASTRIM KIMIK NE RRUGEN E KAVAJES - KLIENTELE NE NGRITJE. SHES O NDERROJ ME APARTAMENT NE TIRANE OSE DURRES. NESE JENI TE INTERESUAR SHKRUANI NE EMAILIN : ERV...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
25,000 Lek
00393285969793
Jepet license per aktivitet farmaceutik, tel 0673860327, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0673860327
Projektim dhe mobilim cilesor dhe ekonomik!! Projektim dhe mobilim cilesor me cmime konkurruese per cdo ambient te brendshem!! Ne jemi nje skuader arkitektesh dhe profesionistes...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
7 Lek
0692889800
OKAZION!! Shitet Call Center me 26 postacione E shkelqyer per StartUp. Vendondodhja tek Bar "La Voglia" perballe Taivanit" Tirane, sip 120 m2, back office, monitoruar me kamera, 26...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
10,000 €
0672081212
Shërbime kontabiliteti dhe financiare!! Keni një biznes të vogël, jeni kontraktues apo një shoqëri tregtare? Doni të keni llogaritë tuaja, kontabilitetin, taksat, sistemet, list...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0699385759
Besueshëm KREDI OFERTA Përshëndetje Z. / Znj,Keni Nevojë për një kredi urgjente? A jeni në nevojë për financim për të ndërtuar shtëpinë tuaj? A keni nevojë për një kredi për të...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: Ferizaj
Njoftim nga Individ
5 €
845412512563
Ofrohet Vend Pune Agjent Shitjesh Transporti Tirane! Kompania SADOTRANS SH.P.K eshte nje kompani qe operon ne fushen e transport/logjistik dhe eshte e interesuar te punesoj nje ag...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692737569
Ofroj Punime Rrobaqepsie 1. Rroba 2. Tapicierie 3. Riparime 4. Qepje kendesh, kolltuqesh etj. Per shtepi dhe per lokale., cmimi i diskutueshem, tel 0692632228, 08:00 - 21:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692632228
PO KERKONI NJE PUNE TE RE? TE NDIHENI TE MOTIVUAR Ne jemi nje kompani forex qe ofron pozicione pune vakante : Sherbim ndaj klientit / operator Nese e ndjeni veten mjaftueshem din...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0696712155
Fitoni para nga shtepia http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=878322 , tel 003556666666, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
003556666666
Shitet Biznezi Zgara Stacioni, Laprake,Tirane cmimi 9,000 € i diskutueshem, tel 0694768331...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
9,000 €
0694768331
oferta e shpejtë e kredisë A keni nevojë për Financat personale? Financimi i Financave të Biznesit? Financat e pasigurta Financat e shpejta dhe të thjeshta? Procesi i aplikim...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: Gjakovë
Njoftim nga Individ
6903859285
Bej Punime Interneti si Webfaqe te Ndryshme ne Platformat Wix.com dhe Wordpress!! Me cmime te arsyeshme,vetem 10,000 lek te vjetra ,per me shume informacion dhe shembuj te punuar...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
10,000 Lek
Ofroj Punime Rrobaqepsie per shtepi dhe lokale!! 1. Rrobaqepse 2.Tapiciere 3.Riparime 4.Qepje kendesh, kolltuqesh, etj., cmimi i diskutueshem, tel 0692632228, 09:00 - 20:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692632228

U gjenden: 206  |  Klasifikimi:

 
Banerat