e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Biciklete Zviceriane pothuaj e re disqe 27-she cm Biciklete disqe 27-she e sjelle nga Zvicra, ne gjendje pothuaj si e re, marka Kairui Badlud model BL-730, disqe dopio dhe rezistent 27 TPI Clasing 70A compound, super classic bicycle, sihmano equipment, cmimi 21 000 lek e diskutar. Cel 0699228908, cmimi 21,000 Lek i diskutueshem, tel 0699228908, 0699228908
   Rajoni: ne Tirane
   21,000 Lek
   Njoftim nga Individ
   0699228908  0699228908
   Njoftimi i Fundit: 23-10-2018
   Numri i Vizitorëve: 857
   Banerat


   FOTOGRAFI