e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Shitet,Biciklete Zviceriane pothuaj e re disqe 27-she cm! Biciklete e sjelle nga Zvicra, marka Kairui Badlud model BL-730, ne gjendje pothuaj si e re, disqe dopio dhe rezistent 27 TPI Clasing 70A compound, super classic bicycle, sihmano equipment, cmimi 21 000 lek e diskutuar. Cel 0665605053, cmimi 21,000 Lek i diskutueshem, tel 0665605053, 0665605053
   Rajoni: ne Tirane
   21,000 Lek
   Njoftim nga Individ
   0665605053  0665605053
   Njoftimi i Fundit: 23-10-2018
   Numri i Vizitorëve: 185
   Banerat


   FOTOGRAFI